دسته: فرهنگی
پیشنهاد امام جمعه کیش برای برگزاری “نمایشگاه کتاب کیش” در سطح بین المللی

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا بی نیاز گفت: زیرساخت ها و ظرفیت های گردشگری، امکان برگزاری نمایشگاه کتاب کیش در سطح بین المللی را فراهم کرده است.

کیش دارای کتابخانه بزرگ و استاندارد می شود

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش ازگشایش بزرگترین کتابخانه استاندارد در این منطقه خبر داد

اقدام متفاوت پژوهش سرای دانش آموزی کیش در دومین روز نمایشگاه کتاب

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، بخش پژوهش سرای دانش آموزی اداره آموزش و پرورش کیش در روز دوم چهارمین نمایشگاه کتاب کیش، میزبان علاقمندان حوزه کتاب بود. این غرفه با اهدای رایگان کتاب به مراجعین  و با همراهی دو دانش آموز نخبه در حوزه هوش مصنوعی و انیمیش سازی روز شلوغی را پشت […]

حمایت سازمان منطقه آزاد کیش از ساخت بازار بزرگ کتاب توسط بخش خصوصی

رحیم سرهنگی گفت: سازمان منطقه آزاد کیش از سرمایه گذاری بخش خصوص در ساخت بازار بزرگ کتاب در جزیره کیش استقبال می کند.

گشایش چهارمین نمایشگاه کتاب کیش

چهارمین دوره از نمایشگاه بزرگ کتاب کیش با عرضه بیش از 20 هزار عنوان کتاب در فضایی به وسعت هفت هزار متر مربع از ساعت 19 امروز شنبه 5 اسفند در محل نمایشگاه بین المللی کیش افتتاح می شود.

برخی گردشگران تصوری از قدمت تاریخی و پیشینه فرهنگی جزیره کیش ندارند

راه اندازی موزه خلیج فارس و انعقاد تفاهم نامه همکاری با پژوهشگاه وزارت میراث فرهنگی و گردشگری با تاکید رحیم سرهنگی در دستور کار معاونت گردشگری قرار گرفت.

رعایت عدالت در واگذاری مسکن به فرهنگیان و پیگیری برای در اختیار گرفتن مسکن بیشتر در آینده

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی و رسانه نهاد امامت جمعه، رئیس آموزش و پروش جزیره کیش با حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر بی نیاز، امام جمعه جزیره کیش دیدار کرد. در این دیدار، صالح بهرام پور گزارشی از برنامه های آن اداره را در آستانه ماه مبارک رمضان و عید […]

گلایه جمعی از فرهنگیان کیش از فرایند غیرعادلانه واگذاری چند واحد مسکونی

در سال های اخیر با افزایش افسارگسیخته اجاره بهاء و قیمت مسکن در جزیره کیش، اقشار مختلف ساکن کیش دچار مشکلات زیادی شده اند. این تورم سرسام آور بیش از همه، تاثیر خود را بر روی حقوق بگیران و به خصوص اقشاری مانند فرهنگیان و سایر کارمندان ادارات دولتی گذاشته است. مدیران و مسئولان زیادی […]

برگزاری چهارمین نمایشگاه کتاب جزیره؛ ۵ تا ۱۱ اسفند

چهارمین دوره از نمایشگاه بزرگ کتاب کیش با عرضه بیش از 20 هزار عنوان کتاب در فضایی به وسعت هفت هزار متر مربع از 5 تا 11 اسفند امسال برگزار می شود.

پذیرش بدون کنکور در آموزش و پرورش از طریق پژوهش سراهای دانش آموزی

مدیر پژوهش سرای دانش آموزی از جذب سالانه ۱۰ درصد از سهمیه پذیرش بدون کنکور دانش آموزان برای ورود به آموزش و پروش خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش