دسته: فرهنگی
کمالی زاده سکان هدایت دانشگاه علمی و کاربردی کیش را به دست گرفت

مراسم تکریم و معارفه ریاست مرکز آموزش علمی کاربردی کیش برگزار شد

بررسی برنامه های آتی و عملکرد فرهنگی وگردشگری کیش با حضور حجت الاسلام والمسلمین آخوندی

وضعیت فرهنگی، آموزشی و گردشگری جزیره کیش با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد بررسی شد.

انتصاب دبیران اجرایی رویدادهای فرهنگی و هنری روز کیش و کودک و نوجوان

احکام دبیران اجرایی رویدادهای فرهنگی و هنری روز کیش و حوزه کودک و نوجوانان از سوی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش به دبیران این حوزه ها اعطا شد.

معرفی دبیران اجرایی رویدادهای فرهنگی و هنری جزیره کیش

در احکام جداگانه ای از سوی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش دبیران اجرایی رویدادهای فرهنگی و هنری جزیره معرفی شدند.

شاهنامه، نامه‌ی فرهنگ و منش و اندیشه‌ی ایرانی است

دکتر میرجلال‌الدین کزازی در آئین بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی در میکامال کیش با بیان اینکه شاهنامه، نامه‌ی فرهنگ و منش و اندیشه‌ی ایرانی است، گفت بسیار فزونتر و فراتر از آن است که آن را تنها آفریده‌ای عدوی بدنید. از این دید هم شاهکاری شگرف، شگفت‌انگیز، به راستی ورجاوند، بی‌مانند در پهنه‌ی گیتی است. کزازی […]

اعزام تیم پژوهش سرای دانش آموزی جزیره کیش جهت شرکت در دوره های آموزشی فناوری های هسته ای

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی اندیشه کیش مدیر پژوهش سرای دانش آموزی از شرکت تیم این مرکز در دوره آموزشی فناوری های هسته ای با موضوعات *کاربرد پرتوها در کشاورزی ، پزشکی و صنعت* در شهر اصفهان خبر داد. پژوهش سرای دانش آموزی جزیره کیش پیشتر به عنوان قطب فناوری های هسته ای استان […]

کشمکش‌های بی‌فرجام، تباه‌کننده‌ی جانِ آدمیان است

مدیرعامل و بنیان‌گذار میکامال در آئین بزرگداشت فردوسی در میکامال کیش با یادی از شاهرخ مسکوب گفت: کشمکش‌های بی‌فرجام، تباه‌کننده‌ی جانِ آدمیان است و هیچ یک از رزم‌آوران پیروز نیستند، همه با هدفی یگانه به راهی دوگانه می‌روند و ناچار به جانِ هم می‌زنند.

در جست‌وجوی خِرَد و نقد بی‌خردی

دکتر محمدابراهیم انصاری لاری در آئین «شب فردوسی» در میکامال کیش با بیان اینکه پنداره خرد در میان همه‌ی پنداره‌‎ها و انگاره‌ها و گزاره‌های شاهنامه پربسامدترین و کلیدی‌ترین واژه‌ی شاهنامه است، افزود: پنداره خِرَد از دیرباز تا کنون بیشترین رویکردِ سخن‌سنجان و شاهنامه‌پژوهان را به خودش مایل کرد.

بازدید سرپرست معاونت عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش و سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات ازتصفیه خانه های کیش

معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش از ساخت تصفیه خانه جدیدی در جنوب جزیره کیش خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش