ماه: خرداد ۱۴۰۱
توقیف ۲۸ کیلومتر تور منوفلامنت و توقیف ۴ فروند شناور در دریای کیش

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از توقیف توقیف 28 کیلومترتورمنوفلامنت و توقیف 4 فروند شناورمتخلف در آب های کیش خبرداد.

زلزله ای به بزرگی ۴ ریشتر حوالی ساعت ۱۱:۳۵ امروز بار دیگر کیش را لرزاند. مرکز زمین لرزه 16 کیلومتری بندر چارک و عمق زمین‌لرزه: 19 کیلومتر اعلام شده است. در چند روز اخیر بیش از 70 زلزله و پس لرزه کیش را لرزانده است.

بالاخره خودروهای سرگردان سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی مهمان مناطق آزاد می‌شوند؟

نشست خبری رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در محل این سازمان برگزار شد. به‌گزارش صمت رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی درباره سرگردانی حدود ۲ هزار خودرو دپویی گمرکات کشور گفت: رای نهایی در این‌باره هنوز صادر نشده؛ بنابراین هیچ خودرویی به سازمان اموال تملیکی واگذار نشده است.

اولین جلسه تمرین هنرهای رزمی ترکیبی mma در کیش برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، عصر دوشنبه ۳۰ خرداد اولین جلسه تمرین هنرهای رزمی ترکیبی mma در کیش عصر با همت رئیس هیات انجمن ورزشهای و رزمی کیش و مسئول ورزشهای رزمی ترکیبی mma در سالن غدیر مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد. احمد پاکنهاد با اعلام این خبر گفت: باتوجه به استقبال […]

آغاز اجرای بسته خدمات پایه سلامت کارکنان دولت در اداره آموزش و پرورش کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، دکتر رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: پیرو تاکید مدیر عامل محترم سازمان منطقه آزاد کیش و سیاست ایشان مبنی بر تامین سلامت کارکنان ادارات و نهادها در جزیره کیش مراقبت و بررسی سلامت کارکنان آموزش و پرورش توسط مراقبان سلامت مرکز توسعه سلامت کیش انجام شد. […]

علت زمین‌لرزه‌های پیاپی در هرمزگان چیست/ راه‌اندازی مرکز استانی پیش‌یابی زلزله

مدیر هسته پژوهشی سونامی و زمین لرزه و عضو هیات علمی گروه زمین شناسی دانشگاه هرمزگان از راه اندازی مرکز پیش‌یابی زلزله در استان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: با توجه به نقشه گسل‌های منطقه به نظر می رسد این زمین لرزه ها با وجود معادن آهن در این محدوده ارتباط دارد.

بخشی از برنامه های جام جهانی از طریق شبکه ورزش در جزیره کیش برگزار شود

مدیر مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده در این جزیره، تمام امکانات ورزشی و زیرساخت های آن در دوران جام جهانی در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

نسل هفتم مناطق آزاد در دنیا در حال راه اندازی است و ما هنوز در نسل اول مناطق آزاد مانده ایم

دبیر شورای عالی مناطق آزاد، تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی با انتقاد از اینکه این مناطق ذیل یک وزارتخانه رفته گفت: انتظار داریم تا مناطق آزاد با بندر جبل علی رقابت کند اما با این شرایط این امکان نیست.

فقط ۱۵۰ هواپیمای فعال مسافربری در کشو داریم/گرانفروشی بلیت کار دلالهاست نه ایرلاینها!

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری مدعی است گرانفروشی بلیت هواپیما به شرکت های هواپیمایی برنمی گردد بلکه تقصیر واسطه ها و دلالان است.

کاهش چشمگیر هزینه گردشگران ایرانی جام جهانی با اقامت در کیش و قشم

مدیر هتل سورینت مریم کیش گفت: با توجه به هزینه بالای بلیت هواپیما از ایران به قطر، به گردشگران ایرانی توصیه می‌شود در کیش و یا قشم اقامت داشته و از آنجا برای بازی مورد نظر خود با هواپیما و یا کشتی عازم قطر شوند.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش