روز: خرداد ۱۳, ۱۴۰۱
زیان ۲۲۳میلیارد تومانی کیش ایر در سال ۹۹

هواپیمایی کیش در سال ۹۹ و همزمان با اوج گیری پاندمی کرونا، یکی دیگر از قربانیان این بیماری بود. کاهش مسافران و تعداد پرواز ها، سبب شد که ۳۴ درصد از درآمدهای کیش ایر کاسته شده و این شرکت متحمل زیان ۲۲۳ میلیارد تومانی شود.

کلامی بی‌پرده با ریاست محترم جمهوری

در این برهه سرنوشت‌ساز از تاریخ این مرز و بوم که تمیز دوست از دشمن و خادم از خائن بسیار دشوار گردیده است، واقعیت‌های انکارناپذیر اقتصاد پریشان کشور بر کسی پوشیده نیست؛ لیکن درک تمامی زیر و بم‌های مشکلات و گلوگاه‌های اقتصادی و راه‌‌چاره کار برای مدیریت کلان کشور بدون مشاوران آگاه و صادق و بدون لحاظ هشدارهای دلسوختگانی آگاه، ممکن نخواهد بود.

نباید به گونه ای رفتار شود که فاصله طبقاتی در جوامع مختلف وجود داشته باشد

امام جمعه کیش گفت: مردم ایران با تکیه بر مکتب امام خمینی (ره) از مشکلات عبور کرده اند و اکنون نیز پیچ سخت جنگ اقتصادی با تکیه بر این مکتب قابل گذر است.

گرانی مسکن درحال تبدیل به معضل بزرگ مردمان کیش است

امام جمعه اهل سنت کیش گفت: گرانی مسکن و مشکلات آن بر اثر بی توجهی در سال های گذشته درحال تبدیل شدن به یک معضل بزرگ برای ساکنان این جزیره است.

ادامه مهاجرت کیشوندان از جزیره کیش به سرزمین اصلی/بی عملی سازمان به عنوان تنها نهاد حاکمیتی در جزیره کیش

جزیره زیبای کیش در ماه های اخیر بیش از گذشته درگیر مسائل متعدد و حل نشده خود شده است و همین امر، روند خروج کیشوندان از جزیره را تسریع بخشیده است. این امر علیرغم بازتاب گسترده در رسانه های محلی مستقل و غیرسازمانی جزیره کیش و تأکیدات مکرر و چندباره ائمه محترم اهل تسنن و […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش