روز: خرداد ۱۷, ۱۴۰۱
معافیت‌های مالیاتی مناطق آزاد کاهش خواهد یافت؟!

کاهش معافیت مالیاتی مناطق آزاد با اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش گفت: در صورت تصویب پیشنهاد اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم بخش عمده‌ای از مزیت‌های معافیت‌های مالیاتی مناطق آزاد تحت الشعاع قرار خواهد گرفت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیشرحمان سادات نجفی در گفتگوی خبری سیمای کیش گفت: فعالان اقتصادی […]

تاکید بر دقت و سرعت هر چه بیشتر در انجام حسابرسی صورت های مالی مناطق آزاد

محمد مخبر گفت: مناطق آزاد کشور باید کانونی برای جذب سرمایه گذاری و توسعه صادرات باشند.

قصد داریم در جزیره کیش محلی مانند کمپ اسپایر قطر برای استفاده تیم‌های ورزشی ایجاد کنیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، سعید محمد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در خصوص آخرین وضعیت آماده سازی جزیره کیش برای میزبانی از میهمانان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اظهار داشت: با توجه به اینکه قرار است یک و نیم میلیون مسافر در سه موج وارد قطر شوند و ظرفیت این کشور برای […]

سفر دبیرکل مناطق آزاد سوریه به کیش

"ایاد کوسا" با هدف بررسی ظرفیت های تجاری، صنعتی و گردشگری کیش برای ایجاد همکاری های دو سویه سرمایه گذاران سوری و ایرانی به این منطقه آزاد سفر کرد.

اطلس منظوم عملیات‌های دفاع مقدس با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش منتشر خواهد شد

ولی‌الله فتحی در کتاب جدید خود که در آستانه انتشار است با اشعاری هم وزن شاهنامه فردوسی به شرح تمام عملیات‌های دفاع مقدس پرداخته است.

آغاز ثبت نام دانش آموزان پایه اول در کیش

رییس اداره آموزش و پرورش کیش گفت: با توجه به آغاز ثبت نام دانش آموزان پایه اول، والدین دانش آموزان این پایه برای نام نویسی فرزندان خود به مدارس مراجعه کنند.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش