روز: 1 تیر 1401
رد شایعات وقوع سونامی ناشی از زمین لرزه در کیش

دکترای زمین شناسی با بیان اینکه پوسته‌ای که جزیره کیش بر روی آن واقع شده قاره‌ای است، گفت: برای ایجاد سونامی باید کانون زمین لرزه در اعماق و پوسته اقیانوسی رخ دهد.

زیاده خواهی ها در گردشگری به ضرر مردم تمام می شود

رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران در واکنش به افزایش قیمت بلیت هواپیماها و درخواست هتلداران برای دریافت نرخ دلاری گفت:زیاده خواهی ها در گردشگری به ضرر مردم تمام می شود.

“کیش اینوکس” از ۲۵ تا ۲۸ مهر امسال در جزیره کیش برگزار خواهد شد

چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی "کیش اینوکس" از ۲۵ تا ۲۸ مهر امسال در منطقه آزاد کیش برگزار می شود.

اعزام ژیمناست‌های ملی پوش کیش به پرتغال

ژیمناست‌های کیش در‌تر کیب تیم ملی ترامپولین کشور بامداد امروز برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان عازم پرتغال شدند.

تقویت مشارکت های مردم اولویت های شورای مبارزه با مواد مخدر کیش است

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش گفت: امسال این شورا تقویت مشارکت های مردمی را از اولویت های خود در راستای مبارزه با سوء مصرف مواد مخدر قرار داده است.

طرح پلاک گذاری موتورهای شارژی در کیش یک هفته تمدید شد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی ویژه کیش گفت: طرح پلاک گذاری موتورهای شارژی در پی استقبال شهروندان به مدت یک هفته تمدید شد.

موفقیت شطرنج بازان جوان کیش در مسابقات جام هرمزگان

شطرنج بازان کیش در دوازدهمین دوره مسابقات شطرنج جام هرمزگان گرامیداشت استاد بزرگ پوریا درینی در بندرعباس، خوش درخشیدند.

تاکید بر راه اندازی درمانگاه با ارائه چهار خدمت بیمارستانی

رئیس بیمارستان کیش با اشاره به برگزاری نشست با مسئولان تامین اجتماعی هرمزگان بر راه اندازی درمانگاه و ارائه چهار خدمت اصلی بیمارستانی در جزیره کیش تاکید کرد.

توسعه فعالیتهای اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان همیاری خراسان رضوی در کیش

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی در جلسه ای با معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش بر آمادگی برای فعالیت موثر شرکتها و موسسات سازمان در حوزه های مختلف این جزیره تاکید کرد.

آغاز رسمی طرح باز توزیع یارانه بنزین در کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، ستاد طرح باز توزیع یارانه بنزین اعلام کرد: این طرح که از ابتدای اسفند پارسال به صورت آزمایشی در کیش اجرا شد از ساعت ۲۴ شب گذشته به طور رسمی در کیش آغاز شد. این در حالی است که سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و امور دارایی در […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش