روز: 7 تیر 1401
لغو مجوز امکان تغییر حوزه امتحانی داوطلبان غیرساکن کیش

رئیس پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی شریف گفت: سازمان سنجش آموزش کشور علیرغم مجوز اولیه خود امروز بعدازظهر در نامه‌ای رسمی این مجوز را لغو کرد.

اجرای طرح انتقال قلمه برای احیای مرجان‌های کیش

رییس اداره محیط زیست کیش گفت: در راستای اجرای طرح احیای زیستگاه‌های تخریب شده مرجان‌ها در کیش، هزار و ۳۰۰ قلمه مرجان تکثیر شده در حال انتقال به بستر دریا است.

تخفیف ۶۰ درصدی استفاده از اماکن ورزشی برای کیشوندان

رئیس مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش با اشاره به افزایش تعرفه‌های ورزشی در سال جاری، گفت: برای حمایت از ورزشکاران با اختصاص یارانه این خدمات با ۶۰ درصد تخفیف به ساکنان کیش ارائه می‌شود.

آغاز همکاری‌های منطقه آزاد و سازمان بنادر در بخش اقتصاد دریامحور

عضو هیات مدیره و معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به آغاز همکاری‌های سازمان بنادر و دریانوردی و منطقه آزاد در حوزه اقتصاد دریامحور، گفت: با توجه به اینکه بخشی از مناطق آزاد در سواحل قرار گرفته، همکاری‌ مناطق آزاد و سازمان بنادر، ‌ امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

دستگاه قضایی و پلیس پناهگاه مردم هستند

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش دیدار با رئیس دادگستری و دادستان جزیره کیش گفت: دستگاه قضایی و پلیس پناهگاه مردم هستند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” علی اصغر جمالی ” در این دیدار بیان داشت: پلیس با رویکرد جامعه محوری و جلب مشارکت عمومی در کنار تامین امنیت واقعی به […]

بایدها و نبایدهای فرهنگی و مذهبی خود را به صورت شفاف با توریست های خارجی در میان بگذاریم

اردشیر اروجی با اشاره به موانع پیش روی ایران در جذب گردشگران جام جهانی گفت: من بعید می‌دانم که بتوانیم رقم قابل توجهی از گردشگران جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر را جذب کنیم.

اعزام دونده کیش به مسابقات جهانی فنلاند

مسعود بهرامی که عنوان قهرمانی آسیا و ایران را در کارنامه خود دارد به منظور شرکت در رقابت‌های قهرمانی رده ارشد جهان راهی فنلاند می شود.

پیگیری و بررسی شکایت های ناشی از قصور پزشکی در کیش

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: ساکنان کیش می‌توانند شکایات خود از قصور پزشکی در مراکز درمانی یا تعرفه‌های درمانی و دارویی دریافت شده را با ارائه مستندات برای پیگیری ارسال کنند.

از ابتدای وقوع زمین لرزه ها در کیش تاکنون ۱۱۴ زمین لرزه در جزیره ثبت شده است

معاون فنی مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه علت و منشا تمامی زمین لرزه‌های اخیر در جزیره کیش طبیعی بوده عنوان کرد: هیچ عامل انسانی و غیرطبیعی در وقوع این زمین لرزه‌ها دخالت ندارد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش