روز: 16 تیر 1401

رضا رشید پور را همه می شناسند. مجری توانمند صدا و سیما، فعال حوزه هوانوردی و دانش آموخته در حوزه مهندسی و عمران. مدتی است جزیره کیش را به عنوان خانه خود برگزیده و کسب و کاری در یک مرکز پذیرایی در کیش دایر کرده و کمتر کیشوندی است که آن را به نام کیفیت […]

افزایش سهم پرداختی بیمه شدگان تامین اجتماعی در بیمارستان کیش

رئیس بیمارستان کیش گفت: براساس اعلام تامین اجتماعی هرمزگان مبنی بر اعمال تعرفه‌های دولتی در خرید خدمت درمانی از هجدهم تیر سهم پرداختی بیماران در این بیمارستان افزایش خواهد یافت.

جشنواره تابستانی کیش از ۲۲ تیر به مدت ۱۵ روز برگزار می شود

پس از پیگیری های رسانه ای تاریخ جدید جشنواره تابستانی کیش اعلام شد محسن قریب از برگزاری 25 امین جشنواره تابستانی کیش با مشارکت جدی سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، کلیه صنوف و فعالان بخش خصوصی همراه با برنامه های متنوع گردشگری، تخفیفات ویژه و اهداء هدایای ارزنده به خانواده های ایرانی که مقصد گردشگری خود را جزیره کیش انتخاب می کنند، خبر داد.

اهدای بیش از ۳۰۰ جلد کتاب به کتابخانه  هندورابی

شرکت عمران، آب و خدمات با هدف افزایش سرانه مطالعه و پربارترکردن اوقات فراغت دانش آموزان بیش از ۳۰۰ جلد کتاب به مدرسه هندورابی اهدا کرد.

تشدید طرح برخورد با ناهنجاری ها در سواحل کیش

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از تشدیداجرای طرح های ویژه رعد و سالم سازی سواحل درجزیره کیش خبرداد.

دوره های داوری و استاژ فنی هنرهای رزمی ترکیبی MMA در کیش برگزار خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، طی جلسه ای در تاریخ شانزدهم تیرماه، باحضور رئیس هیات انجمن ورزشهای رزمی کیش و یوسف بهتری، رئیس فدراسیون انجمن ورزشهای رزمی و دبیر کل انجمن ورزشهای ترکیبی mma در خصوص ارتقاء سطح مربیان و داوران در جزیره کیش بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید اولین […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش