روز: تیر ۳۰, ۱۴۰۱
رفع مشکلات پروژه ها و انبوه سازان کیش با راه اندازی سیستم نرم افزاری Bim

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش در این نشست صمیمی طهمورث قاسمی دبیر مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش گفت: این نشست نشان می دهد که سیاست‌های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش پشت درهای بسته نیست و شفاف عمل می کند و اهل تعامل است. وی افزود: مجمع سازندگان کیش خانه سازمان منطقه آزاد […]

قول افزایش پرواز‌ها و رونق گردشگری در هفته آینده

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش با اشاره به برنامه ریزی افزایش پرواز‌ها به مقصد کیش، گفت: امیدواریم از هفته آینده شاهد رونق گردشگری در جزیره کیش باشیم.

بلیت‌فروشی جام جهانی از هفته آینده توسط فدراسیون آغاز می‌شود

تاکنون برنامه‌ای برای پرواز تماشاگران به کیش وجود ندارد و قرار نیست تماشاگر به کیش منتقل شود و از آنجا به قطر سفر کند، تا آنجایی که وزارت راه هماهنگ کرده، قرار است از هشت شهر پروازها انجام شود و کیش هم یکی از آن هشت نقطه است.

در ستایش روزنامه‌نگاری راه‌حل‌گرا

هر زمان نو می‌شود دنیا و ما بی‌خبر از نو شدن اندر بقا مولانا ۱) شواهد فراوانی نشان می‌دهند که در «جامعه شبکه‌ای» امروز و در شتابندگی تاریخی بر آمده از «قدرت ارتباطات»، برای هیچ فرد و اجتماعی جایی برای ماندن در یک جهان فروبسته نیست، همه ناگزیر از زیستن در جهان‌های موازیند؛ جهان‌هایی که […]

تدوین شیوه نامه واردات ضابطه مند موتور شارژی به کیش

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کیش گقت: هم اکنون تدوین یک شیوه نامه به منظور کنترل واردات موتورسیکلت های شارژی به این جزیره در شورای ترافیک در حال بررسی است.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش