ماه: مرداد 1401
یکی از اهداف دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد آسیب شناسی مسائل اجتماعی این مناطق است

در راستای اجرای سیاست‌های دبیرخانۀ شورایعالی و تحقق برنامۀ راهبری (منشور) امور فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد تجاری ـ ‌صنعتی و ویژۀ اقتصادی تفاهم نامه همکاری مشترک بین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و دانشگاه تهران امضا شد.

طرح مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی هرمزگان با سه رویکرد در حال انجام است

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: طرح مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی با سه رویکرد اساسی حفاظت محور، توسعه محور و یکپارچه گرا با بهره گیری از توان‌های مشارکتی جامعه محلی و ارگان‌های ذیربط در تبیین برنامه‌ها و مشارکت آگاهانه و فعالانه آنها در حال انجام است.

سایت شناسایی و پایش لکه های نفتی در کیش ایجاد می‌شود

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: سایت شناسایی، پایش، ردیابی و جمع آوری لکه های نفتی در این جزیره ایجاد می شود.

جزئیات طرح انتقال گاز به کیش + گرافیک اطلاع‌رسان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از ایرنا، امروز دوشنبه با اتمام پروژه احداث خط لوله و ایستگاه‌های تقویت فشار، جزیره کیش به صورت رسمی به شبکه پایدار گاز سراسری کشور متصل شد. طرح انتقال گاز به نیروگاه جزیره کیش امروز با حضور وزیر نفت افتتاح شد. این پروژه با هدف اتصال […]

طرح انتقال گاز به نیروگاه‌های جزیره کیش به‌منظور تأمین سوخت نیروگاه‌های این شهر، امروز (دوشنبه، ۳۱ مردادماه) با حضور جواد اوجی، وزیر نفت و بدون حضور رسانه ها، به‌طور رسمی افتتاح شد.

انتصاب سرپرست جدید برای بیمارستان کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حکمی دکتر کامران فردوسی را به عنوان سرپرست بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش منصوب کرد.

کیش میزبان مسابقات فوتبال ۷ نفره جام آزاد شرکت ها

در صورت اخذ مجوز از ستاد استانی مقابله با کرونا، کیش میزبان رقابت های فوتبال ۷ نفره جام آزاد شرکت ها خواهد بود

فرماندهی انتظامی ویژه کیش پلیس افتخاری جذب می کند

معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی ویژه کیش گفت: این فرماندهی با هدف تحکیم نظم و امنیت اجتماعی از بین برادران و خواهران علاقه مند پلیس افتخاری جذب می کند.

پای تهاتر نفت به توسعه مناطق آزاد باز شد

حمید برومند قائم مقام دبیر شورای عالی مناطق آزاد در نشست خبری که روز گذشته در محل دبیرخانه این شورای عالی برگزار شد اظهار کرد: در لایحه بودجه ۱۴۰۱ برای تأمین زیرساخت‌های مناطق آزاد جدیدالاحداث تقاضای تهاتر یک میلیارد دلار نفت با سرمایه گذاران کرده‌ایم که امیدواریم به تصویب برسد.

اقدامات زیر ساختی خدمات شهری کیش برای مدیریت روان آب های سطحی

شرکت عمران، آب و خدمات با نصب بیش از 230 دریچه منهول و حفاری و لوله گذاری زیر ساخت های شهری هدایت روان آبهای سطحی را تقویت کرد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش