روز: 5 مرداد 1401
نبود شهر دانش‌بنیان خلأ مناطق آزاد است

معاون فرهنگی، اجتماعی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد با بیان اینکه از ظرفیت‌های جزایر برای استقرار دانش‌بنیان‌ها باید استفاده شود، گفت: نبود شهر دانش‌بنیان خلأ مناطق آزاد است و تأسیس آن امری ضروری محسوب می‌شود.

جامعه شناسی نخبه کشی / باز نشر یک مصاحبه ۲۰ ساله

سال پیش که کیش را ترک کردم، سعی کردم درباره آن و آینده اش اظهار نظر نکنم . چرا که تاوان آبادانی کیش را طی یک سال گذشته به سختی داده ام ، محمدرضا یزدان پناه فدائی مدیر عامل پیشین منطقه آزاد کیش سال گذشته کیش را ترک کرده است با هر مدیر سرمایه گذار […]

قیمت یک پرس چلوکباب با مخلفات از قیمت بلیت هواپیما بیشتر است!

در شرایطی که قیمت بلیت هواپیما در پروازهای داخلی تا بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هم فروخته می‌شود، رییس انجمن شرکت‌های هواپیمایی به عنوان نماینده ایرلاین‌ها معتقد است که قیمت یک پرس چلوکباب با مخلفات از قیمت بلیت هواپیما بیشتر است!

اگر فیفا با ما همکاری بیشتری داشته باشد…

معاون فرهنگی، اجتماعی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد در رابطه با میزان آمادگی کشورمان برای میزبانی از گردشگران جام جهانی قطر در جزایر جنوبی گفت: با توجه به اینکه در دولت، ستاد جام جهانی به ریاست معاون اول ریاست جمهوری تشکیل شد و تقسیم کار در سطح وزارتخانه ها و دستگاه های مختلف انجام شد، […]

بنزین برای کلوپ های تفریحات دریایی ۴۵۰۰ تومان محاسبه می شود

مدیرعامل جامعه کلوپ داران دریایی کیش، افزود: جایگاه داران دریایی هر لیتر بنزین را برای کلوپ داران تفریحات دریایی چهار هزار و پانصد تومان محاسبه می‌کنند.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش