روز: مرداد ۶, ۱۴۰۱
سهم پانزده درصدی مالیات بر ارزش افزوده هر سیلندر گاز در کیش

رئیس اداره نظارت و تنظیم بازار منطقه آزاد کیش با اشاره به اینکه در هیچ نقطه‌ای از هرمزگان سیلندرگاز در منزل توزیع نمی‌شود، گفت: ۱۵ درصد از نرخ هر سیلندر گاز، مالیات بر ارزش افزوده است.

برآورد ۷۸ هزار میلیارد ریالی برای طرح ساماندهی سواحل در کیش

مشاور رئیس جمهور در رونمایی از طرح ساماندهی و طراحی شهری نوار ساحلی کیش این اقدام ارزشمند را مبتنی بر قواعد و اصول مدیریتی، معماری، طراحی و مباحث فرهنگی و اجتماعی با حوزه های استاندارد سازی برشمرد.

پایان جشنواره تابستانی کیش بدون بهره برای کیش

جشنواره تابستانی کیش که از با قدمت ترین و پرشورترین برنامه های سالانه ی این جزیره محسوب می شود و زمانی، به واسطه برنامه های شاد، مدون و پرشور، گردشگران زیادی را از سراسر ایران عزیزمان و شهرهای دور و نزدیک، حتی در فصل گرما به جزیره کیش می کشاند، پس از کش و قوس […]

رونق فضای کسب کار درمناطق ازاد باوارادات خودرو

مسئله صنعت خودرو به یک مسئله و زخم ملی تبدیل شده است. سال هاست که مطالبه ملی درخصوص ساماندهی بازار خودرو وجود دارد اما تصمیمی ملی گرفته نمی شد. اصلاح قانون واردات خودرو از سال ۱۳۹۷ تاکنون بین مجلس، دولت و بازار خودرو در حال رفت و آمد بوده و حالا دولت سیزدهم بالاخره پس […]

کیش باید پرچمدار توسعه یافتگی جزایر ایرانی باشد

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در آیین رونمایی از طرح ساماندهی و طراحی شهری نوار ساحلی جزیره کیش گفت: کیش باید پرچمدار توسعه یافتگی جزایر ایرانی باشد.

اعزام شناگران کیش به رقابت های لیگ شنای آبهای آزاد

مرحله اول مسابقات لیگ شنای آبهای آزاد در رده های سنی بالای ۱۴ سال آقایان روز ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ در مسافت ۵ کیلومتر به میزبانی هیأت شنا استان مازندران در شهرستان محمود آباد برگزار می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش