روز: 23 مرداد 1401
مصوبه دولت درباره تعیین نصاب معاملات سازمان های مناطق آزاد ابلاغ شد

با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه دولت درخصوص تعیین نصاب معاملات سازمان های مناطق آزاد تجاری – صنعتی برای سال ۱۴۰۱ ابلاغ شد.

شرکت ایرانسل مکلف به ساماندهی سایت های مخابراتی خود در کیش شد

رییس هیات امنای تله کیش گفت: شرکت ایرانسل به عنوان یکی از اپراتورهای تلفن همراه فعال جزیره مکلف به ساماندهی سایت های مخابراتی خود شد.

شکایت به دیوان عدالت برای ابطال مقررات اشتغال نیروی انسانی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، حسین حبیبی (عضو هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور) در گفتگو با خبرنگار ایلنا، از شکایت به دیوان عدالت برای ابطال مقررات اشتغال نیروی انسانی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد. او گفت: از آنجا که این مقررات ویژه موجب خروج میلیون‌ها کارگر از […]

کیش نیمه دوم امسال میزبان ۳۰ رویداد ورزشی است

رییس مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش گفت: به منظور توسعه فعالیت ها و حمایت از ورزش های قهرمانی نیمه دوم امسال ۳۰ رویداد ورزشی در این جزیره برگزار می شود.

چرا مناطق آزاد در ایران موفق نیستند؟/آخرین مصاحبه جعفر آهنگران مدیرعامل سابقه سازمان منطقه آزاد کیش

ایده تشکیل مناطق آزاد در جهان سابقه‌اش در مقیاس قرن و سده است و در ایران هم ایده‌ای معاصر نیست و بنا به تاریخ کشور آغاز آن به دهه‌۳۰ شمسی و انتشار مقاله‌ای اصلا بریتانیایی که پیشنهاد می‌کرد راه‌های تبادل تجاری با کشورهای خاورمیانه تسهیل شود، بازمی‌گردد. بندر خرمشهر به‌عنوان بندر نگهداری کالا به سبکی […]

آموزش های مهارت تا اشتغال برای حمایت از مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ع)

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با نظارت خیران، صندوق حمایتی این جزیره به منظور تجمیع کمک های خیران برای حمایت از مستمندان در راستای مهارت افزایی، اشتغال زایی و خودکفایی تشکیل خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش