روز: 25 مرداد 1401
تغییری در سیاست های اجرائی سازمان در حوزه گردشگری و فرهنگی اعمال نشده است

سياست هاي اجرائي حوزه گردشگري و‌فرهنگی از قبيل "موسيقي زنده، جنگ ها، كشتي هاي تفريحى و رستوران ها همانند سال هاي گذشته در ایام محرم و صفر با رعایت شئونات و حرمت این ماه عزیز انجام مي شود

موسیقی در کیش تا ۵ مهر تعطیل؟!!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش بر اساس نامه معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، ممنوعیت اجرای موسیقی صحنه ای و پخش هرگونه موسیقی تا پنجم مهرماه تمدید گردیده است. این در حالی است که هرساله با گذشت چند روز از مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و یارانش، اجرای موسیقی صحنه ای […]

آغاز ساخت ۴۰ واحد مسکونی برای زلزله زدگان هرمزگان توسط مجمع سازندگان کیش

دبیر کل مجمع توسعه سازندگان و نوآوران کیش اعلام کرد: با سرمایه گذاری اعضای این مجمع ۴۰ واحد مسکونی در منطقه زلزله زده سایه خوش هرمزگان ساخته می‌شود.

یکشنبه طلایی

با سلام و ضمن تشکر و سپاس از تمامی اعضا جامعه مراکز پذیرایی کیش، پیج های تبلیغاتی و اطلاع رسانی در فضای اینستاگرام، گروه ها و کانالهای فضای مجازی همچون(در شهر، نقد حال و اندیشه کیش و . . .)، تمامی کیشوندان عزیز و گرامی و همچنین شرکت کنندگان در پویش یکشنبه سیاه، موارد مختصر […]

تشکیل میز خدمت در معاونت ها و شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش

میز خدمت در معاونت ها و شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش با هدف افزایش میزان رضایتمندی و پاسخگویی به مطالبات مردمی، چهارشنبه های هر هفته تشکیل می شود.

نخستین دوره مسابقات ملی بازی های ساحلی کیش برگزار می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری نخستین دوره بازی های ساحلی کیش تحت عنوان «کیش گیمز» با مشارکت ۱۳ فدراسیون ورزشی و برای اولین بار در کشور خبر داد.

بیست و چهارمین دوره سمپوزیوم سالانه فولاد همزمان با نمایشگاه بین المللی فولاد در کیش برگزار خواهد شد

بیست و چهارمین همایش پژوهشگران صنعت فولاد کشور در تاریخ 10 الی 12 ابان ماه 1401 تحت عنوان سمپوزیوم فولاد 1401 توسط انجمن آهن و فولاد ایران در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار خواهد شد. در کنار بیست و چهارمین سمپوزیوم فولاد، نمایشگاه بین المللی فولاد نیز برگزار می شود. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای صنعتی و پژوهشی در زمینه های مختلف نرم افزار و سخت افزار مورد استفاده در صنعت فولاد و صنایع وابسته در نمایشگاه بین المللی سمپوزیوم فولاد عرضه خواهد شد.

تراز تجارت خارجی مناطق آزاد بعد از ۳۰ سال مثبت شد

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از دستیابی به تراز تجاری مثبت ۳۵ میلیون دلار مناطق آزاد برای اولین بار بعد از ۳۰ سال فعالیت این مناطق خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش