روز: 1 شهریور 1401
عبور از موج هفتم کرونا در جزیره کیش

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش با اشاره به عبور از قله موج هفتم کرونا در کیش، گفت: امیدواریم در چند روز آینده شاهد کاهش موارد ابتلا به ویروس کرونا باشیم.

مجریان پیونده دهنده یک جریان هستند / آرامش را به مخاطبان هدیه می دهند

یاسر شاه پیری: مجریان با کلام خود ضمن خاطره سازی، حس خوبی را به مخاطبان انتقال می دهند و با استفاده از تکنیک ها و مهارت های لازم نقش پیوند دهنده در مدیریت یک جلسه را ایفا می کنند.

انتصاب بهرام سعادت به سمت سرپرست جدید هیات شنا، شیرجه و واتر پلو کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش ، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در حکمی بهرام سعادت را به سمت سرپرست هیئت شنا ، شیرجه و واتر پلو منطقه آزاد کیش منصوب کرد. شایان ذکراست پیش از این ابراهیم خلیلی عهده دار این […]

۳ چهره مهم و تاریخ ساز فوتبال ایران در قطر ۲۰۲۲

در ایران ارگانی به نام ستاد ‏هماهنگی‏‌های مناطق آزاد برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تشکیل و در این زمینه، حکمی هم برای خداداد عزیزی صادر شده است. از وظایف این ستاد در حال حاضر خبری در دست نیست اما تکلیف “فدراسیون جهانی فوتبال” که رقابت های جام جهانی را برگزار می کند، کاملا روشن است. […]

تشکیل کارگروه محلی مقابله با آلودگی های نفتی در کیش

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش ضمن اشاره به اهمیت حفاظت از محیط زیست دریایی وتنوع زیست محیطی کیش، خواستار تشکیل مستمر این کارگروه محلی به منظو پیشگیری و مقابله با آلودگی ها و لکه های نفتی با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی مربوطه شد.

گردشگر داخلی هست اما بلیت هواپیما نیست!/ بهانه‌های واهی ایرلاین‌ها برای امتناع از پروازهای داخلی

رئیس جامعه هتل‌داران ایران با بیان اینکه ضریب اشغال هتل‌ها در سال جاری بیش از ۱۰ درصد افزایش داشته است، گفت: متأسفانه ایرالاین‌ها به دلیل کسب سود بیشتر، از فروش بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی امتناع کرده و پروازهای خارجی را جایگزین کرده‌اند.

بیش از ۲۰۰ مادر و فرزند کیشوند در کارگاه مدادرنگی شرکت کردند

کارشناس فرهنگسرای مینا کیش گفت: امسال بیش از ۲۰۰ مادر و فرزند ساکن این جزیره به منظور تقویت ارتباط این ۲ قشر در کارگاه مداد رنگی شرکت کردند.

برقراری پرواز مسقط به کیش

سرپرست توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش از برقراری پرواز مسقط به کیش خبر داد.

دومین جلسه میز خدمت در معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش برگزار خواهد شد

طبق جدول زمان بندی دومین میز خدمت، چهارشنبه دوم شهریور از ساعت 10 تا 12 در معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش برگزار می شود.

۴۰ میلیارد ریال حقوق کارگران از کارفرمایان در کیش استیفا شد

مدیر اداره کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد کیش گفت: امسال ۴۰ میلیارد ریال حقوق تضییع شده کارگران در جریان رسیدگی به پرونده های دعاوی کار در هیات رسیدگی این مدیریت استیفا شده است.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش