روز: 3 شهریور 1401
هم گرونه هم نیست (طنز)

جونم براتون بگه آقاجان، یه زمانی می گفتیم بلیط های هواپیما گرونه… حالا باید بگیم هم خیلی گرونه، هم نیست… و این خیلی هنر می خواد که واسه یه هفته بعد هم، از تهران به کیش بلیط نباشه و این تازه پایتخته… شیراز و اصفهان و اهواز و ساری و رشت و … بماند. البته […]

تحویل موقت ساختمان فعلی دانشگاه آزاد به آموزش و پرورش کیش

با توجه به مشکلات ناشی از کمبود فضاهای آموزشی مورد نیاز در سال تحصیلی جدید و بر اساس برگزاری جلسات در تیرماه امسال، ساختمان فعلی دانشگاه آزاد به صورت موقت در اختیار آموزش و پرورش کیش قرارگرفت.

با ایجاد زیرساخت های مناسب در ورزشگاه ها امکان حضور بانوان به عنوان تماشاگر فراهم می شود

معاون توسعه ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان گفت: در حال ایجاد تعاملی مشترک با فیفا هستیم تا در سایه قوانین بین‌المللی و در چهارچوب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی و طبق مصوبات شورایعالی فرهنگی، شرایط حضور بانوان در استادیوم های ورزشی دارای زیرساخت مناسب و متناسب با کرامت و جایگاه زنان ایرانی اسلامی فراهم شود.

سه هزار ورزشکار برای مسابقات ساحلی به کیش خواهند آمد

مدیرکل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: سه هزار ورزشکار در مسابقات ساحلی این جزیره همزمان با ایام الله دهه فجر حضور خواهند داشت.

برگزاری میز خدمت در مسجد خاتم الانبیاء(ص)

به مناسبت گرامی داشت هفته دولت، میز خدمت با حضور مسوولان سازمان بعد از اقامه نماز جمعه کیش در مسجد خاتم الانبیاء (ص) برگزار می شود.

نشست سیاستگذاری فرهنگی رویداد‌های ورزشی بین المللی در کیش برگزار شد

نشست سیاستگذاری فرهنگی رویداد‌های ورزشی بین المللی با تاکید بر جام جهانی قطر بدون حضور رسانه های مستقل در کیش برگزار شد.

انتشار مطلبی از سوی روزنامه فرهیختگان بدون مبنای حقوقی

با توجه به فرصت های مکرر جهت تخلیه و همچنین در اختیار قراردادن زمین با 80درصد تخفیف و دارا بودن ساختمان دانشگاهی در یکی از بهترین نقاط جزیره انتظار می رفت روزنامه فرهیختگان به عنوان ارگان رسمی داشنگاه آزاد اسلامی به جای فرافکنی با رعایت اخلاق رسانه ای نسبت به روایت غیر مغرضانه جهت تنویر افکار عمومی اقدام می کرد.

دبیرخانه صندوق اعتبارات هنری در کیش راه اندازی خواهد شد

مشاور وزیر فرهنگ و مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از طرح‌های فرهنگی، هنری و صنایع خلاق حمایت ویژه می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش