روز: 6 شهریور 1401
جزئیات تسهیلات اعطایی به شرکت‌های دانش بنیان مستقر در مناطق آزاد

دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری _صنعتی و ویژه اقتصادی از اعطای تسهیلات ویژه به شرکت‌های دانش بنیان مستقر در مناطق آزاد خبر داد.

کیش ایر می تواند در کیش بماند اگر…

ارائه برنامه دقیق و مدون برای ارتقا وضعیت کیش ایر از طرف سازمان منطقه آزاد کیش می تواند باعث جلب حمایت اعضای شورای واگذاری برای لغو خصوصی سازی و بازگشت کیش ایر به سازمان منطقه آزاد کیش شود.

تکمیل عملیات اجرایی تامین روشنایی معابر فاز ۱ شهرک صنعتی ۶ کیش

با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال روشنایی تمامی معابر فاز 1شهرک صنعتی 6 تامین شد.

برگزاری نشست صمیمانه با عرضه کنندگان محصولات فرهنگی در کیش

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، یاسر شاه پیری معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در نشست صمیمانه با عرضه کنندگان محصولات فرهنگی و فروشندگان کتاب در جزیره بر لزوم اهمیت برگزاری کلاس های خلاقیت در مدارس کیش اشاره کرد و گفت: جهت برگزاری شایسته کارگاه های آموزشی […]

بازیافت ۳۲ تن روغن پسماند خوراکی در ۵ ماه نخست امسال

در 5 ماه نخست امسال حدود 32 تن پسماند روغن خوراکی در سطح جزیره جمع آوری و بازیافت شده است

درخواست هلال احمر برای تأمین و انبار داروهای استراتژیک در کیش

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر ناگفته‌هایی از عملیات ورود واکسن کرونا به ایران مطرح کرد و گفت که در آن دوره مطلبی از یک مقام مسئول در وزارت بهداشت عنوان شد که یک ماه و نیم واردات واکسن به کشور را به تعویق انداخت.

حضور ۸ رشته فدراسیون انجمن‌های ورزشی در مسابقات ساحلی “کیش گیمز”

دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی از شرکت 8 رشته تحت پوشش این فدراسیون در اولین دوره مسابقات ملی بازیهای ساحلی در کیش با نام "کیش گیمز" خبر داد.

رئیس جدید شورای شهر کیش انتخاب شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، در شروع دومین سال فعالیت ششمین دوره شورای اسلامی شهر کیش، رای گیری به منظور انتخاب اعضای هیئت رئیسه جدید برگزار و چهره‌های جدید در ترکیب هیئت‌ رئیسه معرفی شدند. در این جلسه بدریه بحرینی بعنوان رئیس شورای اسلامی شهر کیش، سهیلا زراعت پیشه نائب رییس شورا و […]

کیش ایر در لیست واگذاری سازمان خصوصی سازی/صد درصد سهام کیش ایر واگذار می شود

رئیس سازمان خصوصی‌سازی اسامی ۲۰ شرکت دولتی که در لیست واگذاری قرار دارند را اعلام کرد.

جزییات سقوط خودرو مسافران کیش به داخل دره در استان گلستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: یک خانواده که از جزیره کیش به این استان سفر کرده بود در یکی از مناطق تفریحی و گردشگری استان گلستان به داخل دره سقوط کردند.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش