روز: 8 شهریور 1401
تا پیش از جام جهانی قطر، شبکه ۵G در کیش پیاده‌سازی می‌شود

صادق عباسی شاهکوه، معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی: «تقریبا فیبر نوری‌ تمام کیش انجام و 5G آن هم پیاده‌سازی شده و بخش‌هایی افتتاح شده است و امیدواریم تا پیش از جام جهانی قطر در کیش، نمونه ایده‌آل‌مان را یعنی فیبر نوری در همه جا و 5G در تمامی جزیره پیاده‌سازی کنیم تا همه ببیند آینده آخری که دنبالش هستیم، چیست که انشاالله به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.»

پول‌های سرگردان باعث افزایش قیمت در کیش شد

معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش معتقد است‌: مسئول گرانی قیمت زمین در جزیره کیش، سازمان منطقه آزاد نبوده و این سازمان بر اساس شاخص ها هر سال تعیین قیمت می کند.

عدالت برقرار می شود، ولی در نیامدن(طنز)

در عالم خودمان بودیم و فکر قرض و بدهی و چک و اجاره خانه می کردیم که مطلبی خواندیم و دو شاخ بر سر مبارکمان روئید…. دیدیم که دکترررر  مهدی حسین‌زاده یزدی، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد در ادامه سلسله سخنان گهربار خود درباره مناطق آزاد فرموده اند: “در حوزه گردشگری […]

برگزاری سومین میز خدمت در معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان

طبق جدول زمان بندی سومین میز خدمت، چهارشنبه نهم شهریور از ساعت 10 تا 12 در ساختمان بساک مقابل مسجد امیرالمومنین(ع)، طبقه چهارم، معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار می شود.

حال کیش خوب نیست

حجه الاسلام و المسلمین احمد حسن زاده، امام جمعه کیش به آیت الله سید ابراهیم رئیسی ریاست جمهور نامه نوشت. متن کامل این نامه به این شرح می باشد:

فضای دانش آموزی درگیر چالش‌های کیش

به گزارش پایگاه خبری اندیشه کیش به نقل از پیام پژواکمعاون فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: برای فرهنگ‌سازی در حوزه‌های مختلف فضای دانش‌آموزی درگیر چالش‌های جزیره شوند. به گزارش پایگاه خبری پیام پژواک، یاسر شاه‌پیری روز سه شنبه در دیدار معاونان پرورشی مدارس جزیره اظهار داشت: رفع چالش‌های هر منطقه‌ای نیازمند فرهنگ‌سازی […]

جلوگیری از دوگانگی قانون کار در مناطق آزاد

تفاهم نامه همکاری بین دبیرخانه شوایعالی مناطق آزاد و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امضا شد.

حوادث کارگری کیش ۲۹ درصد کاهش یافت

مدیر واحد کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد کیش گفت: حوادث مربوط به حوزه کارگری در این جزیره به نسبت سال گذشته از کاهش ۲۹ درصدی برخوردار شده است.

برگزاری مسابقات ورزشی در هفته دولت

همزمان باهفته دولت ، يک دوره مسابقات ورزشی از سوی هیئت های ورزشی با همکاری مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش در حال برگزاری است

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش