روز: 12 شهریور 1401
پس از قندهار  رسیدیم به کابل/ انجام اولین پرواز هواپیمایی کیش در مسیر مشهد – کابل

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل هواپیمایی کیش، صبح امروز نخستین پرواز شرکت هواپیمایی کیش در مسیر مشهد – کابل – مشهد با شماره ۶۰۷۰ انجام و پس از فرود در فرودگاه بین المللی کابل مورد استقبال و خوش آمدگویی مقامات افغانستانی، مسئولین فرودگاهی و […]

فرامرز صحرایی به عنوان مدیر حراست برتر برگزیده شد

سید حسین حجتی: بر اساس ارزیابی به عمل آمده و نقش برجسته فرامرز صحرایی در راستای پیشبرد اهداف سازمان حراست کل کشور به عنوان مدیر حراست برتر برگزیده شد.

انتصاب محمدرضا قهاری به عنوان رئیس کمیته فنی  کمیته شائولین چوان ووشو ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، محمدرضا قهاری  رئیس سابق هیات ووشو کیش که سالها در کسوت مربی به امر آموزش ورزشکاران جزیره کیش پرداخته است با حکمی از طرف مهرداد شیرازی، رئیس شائولین چوان ووشو ایران به عنوان رئیس کمیته فنی کمیته شائولین چوان ووشو کشور منصوب شد.

نقش جزیره کیش در راهبرد ایران و روسیه برای انحصاری کردن بازار گاز دنیا

سهم ایران از تجارت پتروشیمی خاورمیانه در حال حاضر بیش از ۲۰ درصد است و گام بعدی در توسعه این بخش شامل ۴۷ پروژه می شود که برآورد شده درآمد صنعت پتروشیمی ایران را تا سال ۲۰۲۷ به ۵۰ میلیارد دلار برساند. در واقع، نه تنها بخش پتروشیمی برای ایران به ازای هر تن محصول حدود ۱۵ تا ۱۶ برابر بیشتر از نفت خام درآمد ایجاد می کند، بلکه برای سرمایه گذاران، بر اساس شرایط قرارداد کنونی، پتروشیمی ها نرخ بازدهی ۳۰ تا ۳۵ درصدی را در مقابل نرخ ۱۲ تا ۱۵ درصدی در صنایع بالادستی ارائه می دهند.

تیم ۴۶ نفره دختران کاراته کیش از یازدهمین دوره مسابقات کشور سبک شیتوریو اینویی ها ایران به میزبانی استان تهران، با کسب ۷۶ مدال رنگارنگ صبح امروز به کیش باز گشتند.

انتشار فراخوان نخستین جشنواره سراسری عکاسی خلاق با محوریت شهدای غواص

- نخستین جشنواره سراسری عکاسی خلاق با محوریت شهدای غواص در جزیره کیش به عنوان یکی از جشنواره‌های یادواره معبر عشق فراخوان خود را منتشر کرد.

فروش خودروهای خارجی موجود در انبارهای سازمان اموال تملیکی در کیش و قشم تصویب نشد

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در ادامه درمورد خودروهای موجود در انبارهای این سازمان توضیح داد: برخی از خودروها ایرانی و حامل کالاهای قاچاق است و بعد از رای قطعی در مزایده الکترونیک به فروش خواهند رفت. اجتهادی ادامه داد: تعداد خودروها با توجه به اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کاهش پیدا […]

نخستین کارگو هوشمند کیش توسط بخش خصوصی راه اندازی خواهد شد

با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور آئین کلنگ زنی نخستین کارگو هوشمند در زمینی به مساحت 3600 مترمربع، با حجم سرمایه گذاری 200 میلیارد تومان در کیش برگزار شد.

مُدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شمال جزیره کیش افتتاح شد

با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور مُدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شمال جزیره کیش با اعتبار سرمایه گذاری750 میلیارد ریال صبح شنبه 12 شهریور به بهره برداری رسید.

باز هم اعلام یک آمار دیگر / پیشرفت فیزیکی پایانه جدید فرودگاه کیش به ۸۸ درصد رسید

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: ساخت پایانه جدید فرودگاه بین المللی کیش هم اکنون با ۸۸ درصد پیشرفت فیزیکی در ۹ بخش مختلف در حال تکمیل است.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش