روز: 13 شهریور 1401
معبر عشق در جزیره مرجانی کیش گشوده شد

پوستر نخستین یادواره شهدای غواص با عنوان معبر عشق عصر شنبه با حضور سردار سعید محمد دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش رونمایی شد.

اقداماتی که انجام دادیم نه تنها برای جام جهانی ۲۰۲۲ بلکه برای توسعه پایدار جزیره کیش خواهد بود

سعید محمد: با تجهیز پایانه جدید فرودگاه کیش این طرح به عنوان بهترین فرودگاه کشور آمادگی پذیرش پروازهای مختلف از اقصی نقاط کشور به ویژه برای جام جهانی را دارد.

ابراز رضایت سعید محمد از روند توسعه و بازسازی ورزشگاه شماره یک مجموعه المپیک کیش

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی از روند توسعه و بازسازی ورزشگاه شماره یک مجموعه المپیک کیش ابراز رضایت کرد.

اعتراض دوباره غرفه داران و بازاریان کیش در مقابل سازمان منطقه آزاد کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، برای چندمین بار طی سال جاری، گروهی از کسبه و بازاریان کیش به شرایط بد اقتصادی ناشی از کاهش تعداد پرواز‌ها از مقاصد اصلی همچون تهران، شیراز، اصفهان و مشهد به سمت جزیره و در نتیجه بی رونق شدن سفر‌های تابستانی به کیش، با حضور در محل سازمان […]

واکنش دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد به اظهارات یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس

اخیراً یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در اظهاراتی غیرکارشناسی و غیر مستند از سفارش آزادانه مشروبات الکلی و رواج بی‌حجابی در مناطق آزاد صحبت کرده است؛ اظهاراتی که اگر از سر دلسوزی، واقعی و مستند باشد باید به مسئولین ذی ربط اطلاع داده شود و تیتر زرد رسانه‌ای در شان یک نماینده ملت نیست و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد، دفاع، تبیین و پاسخ به اظهارات غیرکارشناسی و شائبه برانگیز پیرامون خانواده بزرگ این مناطق اعم از سرمایه گذاران، فعالین اقتصادی، شاغلین، ساکنان و بومیان آن را بر خود فرض می داند.

شرکت هواپیمایی کیش را زیان ده نشان دادند تا به سازمان خصوصی واگذار شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از  خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، سعید محمد در نشست با نمایندگان مجامع صنفی که بیش از چهار ساعت طول کشید پس از شنیدن مشکلات اصناف که مهمترین آن کاهش پرواز‌ها و خدمت رسانی محدود شرکت هواپیمایی کیش در ماه‌های اخیر بود گفت: واگذاری شرکت هواپیمایی کیش […]

کیش میزبان اولین کنگره بین المللی هوش مصنوعی در علوم پزشکی

رئیس بیمارستان کیش گفت: بیش از ۵۰ شرکت کننده از سراسر جهان در اولین کنگره بین المللی هوش مصنوعی در علوم پزشکی با عنوان AIMS ۲۰۲۲ هفتم تا نهم دی در جزیره کیش شرکت خواهند کرد.

طرح اصلاح قانون مناطق آزاد تا دو ماه آینده نهایی می‌شود

به گفته رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اصلاح قانون مناطق آزاد تا دو ماه آینده نهایی می‌شود و در حال حاضر پس از قوانین مربوط به بانک مرکزی و مالیات بر عایدی سرمایه اولویت سوم این کمیسیون است.

رونمایی از نقشه راه هوشمندسازی کیش

به گفته علی قدمیاری مشاور هوشمندسازی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، جزیره کیش به عنوان پایلوت هوشمند سازی کشور دارای نقشه راه شد

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش