روز: 22 شهریور 1401
احداث اولین دیواره یخ نوردی کشور در کیش

اولین دیواره یخ نوردی مصنوعی کشور و تنها دیواره یخ چهار فصل دنیا در جزیره زیبای کیش افتتاح می شود.

شرایط پروازی کیش بعد از اربعین بهتر می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص کیش گفت:‌ شرایط برای مشکل کیش بعد از پروازهای اربعین وضعیت آن بهتر می‌شود و سازمان عمران کیش هم باید به شرکت های هواپیمایی کمک کند.

در خصوص جلوگیری از واگذاری شرکت کیش ایر ۱۰۰ درصد حق با مردم جزیره است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: معتقدم در خصوص جلوگیری از واگذاری شرکت کیش ایر به بخش خصوصی و نحوه مدیریت آن ۱۰۰ درصد حق با مردم این جزیره است و ما تمام تلاش خود را برای تحقق خواسته های مردم بکار می گیریم. وی اضافه کرد: بحث فعالیت شرکت هواپیمایی در این جزیره صرفا برای گردشگری نیست بلکه یک بحث استراتژیک و ابزار حاکمیتی است تا در شرایط بحرانی بتوانیم اوضاع را به نفع کیشوندان به ویژه در حوزه گردشگری و اقتصادی برگردانیم.

برگزاری میز خدمت در معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان

چهارمین جلسه میز خدمت بر اساس جدول زمان بندی، چهارشنبه 23 شهریور از ساعت 10 تا 12 در معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار می شود.

مشکل نازل‌های عرضه گازوئیل در جزیره کیش رفع شد

مشکل نازل‌های جایگاه عرضه گازوئیل در جزیره کیش رفع شد و تعداد نازل‌های فعال به چهار رسید. به گزارش پایگاه خبری پیام پژواک، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان از تحویل قطعات دو نازل جایگاه سوخت در کیش خبر داد و گفت: با نصب این دو قطعه هوشمند، علاوه بر افزایش تعداد نازل‌های سوخت گیری […]

برگزاری نشست ارائه یادداشت های کلیدی و پژوهش های برگزیده سازمان های مناطق آزاد

اولین نشست ارائه «یادداشت های کلیدی و پژوهش های برگزیده سازمان های مناطق آزاد» به همت مدیریت برنامه ریزی و بودجه دبیرخانه و با حضور مدیران برنامه و بودجه سازمان های مناطق آزاد کشور و ارائه دهندگان یادداشت ها و پژوهش ها برگزار شد.

۱۱ سایت ۵G در جزیره کیش راه اندازی شد

مدیرعامل شرکت تلفن همراه کیش گفت: امسال به منظور ارتقای کیفی خدمات اینترنت و بهره گیری از فرصت جام جهانی ۱۱ سایت تلفن همراه جزیره به ۵G تجهیز شده است.

صدور روادید جهانگردی برای گردشگران افغانستانی

سفارت ایران در افغانستان اعلام کرد : متقاضیان روادید سه ماهه هوائی می‌توانند برای دریافت روادید، به دفاتر شرکت‌های هواپیمائی ماهان، آریانا (شرکت هواپیمایی افغانستان) و کیش ایر مراجعه کنند.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش