روز: 23 شهریور 1401
ارتقا کیفیت ارائه خدمات در نانوایی های کیش

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در نشستی با صاحبان نانوایی های سطح جزیره نانوایی ها را نشانه حیات و پویایی و نعمت برای شهر برشمرد وبر بهبود وضعیت آنها تاکید کرد.

چرا مجوز صرافی‌ها تمدید نمی‌شود؟

یک کارشناس بازار ارز با تشریح مشکلات تمدید مجوز صرافی‌ها، به انتقاد از عملکرد بانک مرکزی در قبال صرافان پرداخت. سمیعی یکی از صرافان جزیره کیش است که در تمدید مجوز فعالیت به مشکل برخورده است. به گفته وی، ۱۵ صرافی دیگر در این جزیره به دلایل مختلف نتوانسته‌اند مجوز خود را تمدید کنند.

مشوق‌های سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد کمرنگ شد/ سیاسی کاری در تاسیس مناطق آزاد تجاری

مناطق آزاد ایران در حالی صحنه کشاکش و نزاع مسئولان برای سهم خواهی شده و از طرفی لقب آوردگاه قاچاق را به ناحق گرفته است که رحمان سادات نجفی، رئیس هیات مدیره شورای هماهنگی فعالان اقتصادی مناطق آزاد معتقد است عدم اجرای ۷۰ درصد قوانین مناطق آزاد، سیاسی کاری در هنگام تأسیس و عدم وجود زیرساخت‌ها مهم‌ترین مشکلات مناطق آزاد تجاری هستند.

پاتوق فیلم کوتاه کیش برگزار شد

دومین پاتوق فیلم کوتاه با حضور جمعی از علاقه مندان حوزه سینما در جزیره کیش برگزار شد.

آغاز پیاده‌سازی سیستم HSE-MS در هیئت قایقرانی کیش

دبیر هیئت قایقرانی منطقه آزاد کیش از آغاز پروژه استقرار و پیاده‌سازی سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست HSE-MS در هیئت قایقرانی منطقه آزاد کیش خبر داد.

نمایشگاه عکس عکاسان عاشورایی کیش برگزار خواهد شد

بطرح فرهنگی هنری عکاسان عاشورایی کیش با هدف ترویج فرهنگ عاشورایی در ایام محرم سال جاری با استقبال گسترده هنرمندان جزیره کیش و با همکاری و حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش اجرا شد.

واکسیناسیون بیش از ۶ هزار دانش آموز در کیش

مسئول ستاد گسترش مرکز توسعه سلامت کیش گفت: ۵۰ درصد دانش آموزان جزیره کیش نوبت اول و ۴۰ درصد نیز نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش