روز: 25 شهریور 1401
اقتصاد دریا و ضرورت هماهنگی مدیریتی

اقتصاد دریا موضوعی است که شکوفایی آن به مدیریت واحد دولت نیاز دارد. اهتمام و پیگیری پروژه های ناتمام و بهره گیری از ظرفیت های متنوع این حوزه، روند تحقق اهداف چشم انداز اقتصادی کشور را تسریع می کند.

خط هوایی جزیره کیش – لامرد وبلعکس برقرار می‌شود

معاون بازرگانی و خدمات فرودگاهی هواپیمایی کیش در آیین بدرقه زائران پروازهای ویژه اربعین حسینی این شرکت از فرودگاه لامرد بیان داشت: این شهر یکی از نقاط محروم و کمتر توسعه یافته کشور است که در عین حال به سبب ظرفیت‌هایی که دارد با حجم تقاضای بالایی برای حمل و نقل هوایی با مبادی کشورهای حاشیه خلیج فارس روبرو است

کیش پیشانی معرفی فرهنگ جمهوری اسلامی به جهان است

امام جمعه کیش در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با بیان اینکه صنعت گردشگری برای رشد و توسعه بیشتر نیازمند ایجاد زیرساخت‌هایی است، گفت: باید خدمات و زیرساخت‌ها در این جزیره برای توسعه صنعت گردشگری تقویت شود.

افتتاح بازارچه هفتگی صنایع دستی و غذاهای محلی مهنورا در کیش

نخستین بازارچه هفتگی صنایع دستی و غذاهای محلی کیش در ورودی اسکله تفریحی روبروی محل دائمی نمایشگاه صنایع دستی مهنورا افتتاح شد.

محرم در ۳۶ قاب

در آخرین روزهای تابستان که هنوز گرما و شرجی از شهر من رخت برنبسته و از برگ های زرد و نارنجی و قرمز و خش خش شکسته شدنشان در زیر پای عابران خبری نیست به نمایشگاه عکس تعدادی از جوانان شهرم در مسجد امام حسن مجتبی (ع) میروم . قبل از هرچیز به مقام بی […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش