روز: 27 شهریور 1401
تصویب فرایند صدور مجوز فعالیت اقتصادی و پروانه بهره برداری هتل های کیش

با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش فرایند صدور مجوز فعالیت اقتصادی برای هتل ها به مدت سه ساله و پروانه بهره برداری به مدت یک ساله تصویب شد.

اتمام فنس کشی زمین فوتبال پارک شهر

فنس کشی چمن مصنوعی فوتبال پارک شهر جهت رفاه استفاده کنندگان از این مجموعه ، توسط شرکت عمران ، آب و خدمات اجراشد.

صدر نشینی اتحاد سفین در هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ نونهالان کیش

هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ نونهالان کیش با صدر نشینی تیم اتحاد سفین به پایان رسید

بهره مندی بیش از ۲۴ هزار نفر مسافر از خدمات بندری کیش در مردادماه

اداره کل بنادر شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش در مرداد امسال به تعداد 24 هزار و 685 نفر از سرنشینان خودروهای سواری و شناورها به مقصد کیش، خدمات بندری ارائه کرده است.

کسب عنوان سوم تیم کیش در مسابقات شنای آب های آزاد کشور

نخستین دوره مسابقات شنای چهار در هزارمتر آبهای آزاد کشوربه میزبانی شهرستان عباس‌آباد مازندران با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید

دیدار مردمی عزت الله محمدی در میز خدمت چهارشنبه های هر هفته

پنجمین جلسه میز خدمت با حضور عزت الله محمدی سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش روز چهارشنبه 30 شهریور از ساعت 10 تا 12 در سالن اجتماعات این شرکت برگزار می شود.

سوختن زمان برای استفاده از پتانسیلهای کیش برباد رفتن سرمایه ملی است

سلمان مهدوی مشاور تبلیغات و رسانه و حجت بقایی مشاور تحقیق و توسعه بعد از گفتگوی وبیناری با موضوع جذب سرمایه و تبلیغات برای جزیره کیش در گفتگو با خبرنگاران شرکت کردند :

تهیه پیوست فرهنگی حضور گردشگران جام جهانی در کیش / تعیین ماموریت دستگاه های فرهنگی

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر ضرورت تهیه پیوست فرهنگی برای حضور گردشگران جام جهانی گفت : ما باید بدانیم چگونه باید آن هویت ملی را در بازی های تیم ملی حفظ و چگونه ان غرور ملی را تقویت کنیم

مناطق آزاد و ظرفیت‌های فراموش‌شده

تاثیرگذاری مناطق آزاد بر توسعه مسائل تجاری، امری غیرقابل‌انکار است. مناطق آزاد نه فقط به‌عنوان ابزارهای توسعه اقتصادی، بلکه عواملی برای جلب سرمایه، انتقال تکنولوژی، آموزش نیروی انسانی، وصل شدن به بازار جهانی و در نهایت، دریچه‌ای به‌سوی توسعه اقتصادی به‌شمار می‌روند. منطقه آزاد تجاری، قلمرو معینی است که بیشتر در داخل یا در مجاورت […]

ترخیص خودروهای توقیفی در گمرک ممنوع شد

سخنگوی گمرک کشور تاکید کرد: بر اساس مصوبات دولت ترخیص خودروهایی که حجم موتور آن‌ها بالای ۲۵۰۰ سی سی بوده یا خودروهای آمریکایی یا خودروهایی که به سفارش آمریکا ساخته شدند ممنوع است.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش