روز: 29 شهریور 1401
کیش در دی ماه میزبان مسابقات تنیس فیوچرز خواهد بود

دبیر فدراسیون تنیس گفت: بعد از یک دهه وقفه در دی ماه مسابقات فیوچرز «تور جهانی مردان »به میزبانی جزیره زیبای کیش برگزار خواهد شد.

همکاری والدین و دبیران برای کنترل شیوع کرونا در دوران مدرسه ضروری است

رییس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: با توجه به آمادگی مدارس برای برگزاری حضوری کلاس‌ها، همکاری والدین و دبیران برای کنترل شیوع کرونا و پیک های احتمالی ضروری است.

لازمه بهره برداری مناسب از پروژه های زیرساختی فرودگاهی مستلزم توسعه زیرساختهای شهری و گردشگری است

سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش در دیدار با امام جمعه این منطقه با توجه به پروژه های توسعه ای فرودگاه بر لزوم اهمیت توسعه همه جانبه زیرساخت های عمرانی به ویژه در حوزه زیرساخت های شهری کیش و گردشگری تاکید کرد.

نجات جان جوان ۲۱ساله در محدوده آب‌های جزیره کیش

مدیر اداره بنادر و دریانوردی کیش از نجات جان یک جوان ۲۱ساله در آب‌های جزیره کیش خبر داد.

شایعه برکناری و استعفای سعید محمد هزینه مبارزه با فساد است

مدیر روابط عمومی دبیرخانه مناطق آزاد کشور شایعه برکناری یا استعفای سعید محمد را که این روزها در فضای مجازی منتشر شده دلیلی بر آشفته شدن خواب کسانی می داند که در مسیر مبارزه با فساد سعید محمد متضرر شده اند و بی تردید این شایعات هزینه مبارزه با فساد است. به گزارش پایگاه خبری […]

سرپرست تعزیرات حکومتی هرمزگان از جریمه ۸۰ میلیارد ریالی در ۲ پرونده خبر داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، مرتضی ممیزی گفت: با گزارش اداره کل گمرک کیش پیرامون کشف محموله قاچاق شامل: ۳ دستگاه کتری برقی، ۱۵ دستگاه مخلوط کن،  ۵ کارتن زودپز، ۱ دستگاه غذا ساز، ۴ دستگاه قهوه ساز، ۴۰ بسته قهوه، ۲۸۵ عدد شیر بیسوال، […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش