ماه: آبان 1401
انتصاب سرپرست جدید مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

در حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش امیر ترکاشوند به عنوان سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منصوب شد.

اعطای حکم ریاست پدافند غیر عامل منطقه آزاد کیش به مهدی کشاورز

در نشستی با حضور مصطفی طزری، معاون فنی و زیربنایی پدافند غیرعامل کشور حکم ریاست پدافند غیرعامل منطقه آزاد کیش به مهدی کشاورز اعطا شد.

فوتبال امروز و اهمیت لیبرال‌ترین ورزش دنیا برای منتقدان لیبرال دموکراسی

چرا بازی امروز برای کسانی که چندان میانه ای با فوتبال و شادی نداشتند این قدر مهم شده و ادبیات گذشته در تحقیر فوتبال یا استعماری و لهو ولعب دانستن آن را نمی‌شنویم؟

تفکیک مکان آموزشی دانش آموزان فنی و حرفه‌ای و کار و دانش در کیش

رئیس اداره آموزش و پرورش کیش گفت: یک ساختمان از دانشگاه علمی کاربردی با موافقت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برای تفکیک مکان آموزشی دانش آموزان فنی و حرفه‌ای و کار و دانش در اختیار آموزش و پرورش کیش قرار داده شده است.

منع قانونی عضویت کیش در مجمع فدراسیون‌های ورزشی/ اساسنامه تغییر می‌کند؟

طبق اساسانه فعلی فدراسیون‌های ورزشی، امکان عضویت هیات‌های ورزشی جزیره کیش در مجامع فدراسیون‌های ورزشی با حق رای وجود ندارد مگر اینکه اساسنامه مذکور دستخوش تغییر شود!

برقراری پرواز در مسیر آبادان-کیش از فرودگاه آبادان

شمالی نژاد، مدیر فرودگاه بین‌المللی آبادان از برقراری پرواز در مسیر آبادان-کیش در این فرودگاه خبر داد.

عادل فردوسی‌پور؛ نه!

در این شرایط اگر هم بخواهد گزارش کند آن حس را ندارد که بگوید: "چقدر خوبیم ما یا اُ‌لَ‌له!" چون فکر و ذهن او جای دیگر است. بنا براین پاسخ منفی او از سر باور به حس واقعی است و نمایش بازی نکردن.

در مسیر احیای مناطق آزاد

آخرین میخ به مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی زمانی زده می‌شد که سهم آن در صادرات غیر نفتی در نزدیک به یک دهه حدود یک درصد، میزان تولید حدود یک درصد و جذب سرمایه‌گذاری خارجی حدود 10 درصد بود و آنچه مد نظر وزارت اقتصاد است اصلاح این رویه‌ها و تحقق اهداف توسعه‌ای این مناطق است.

منطقه آزاد به معنی لیبرالیسم اقتصادی نیست

حجت الله عبدالملکی یکشنبه در نشست با فعالان جامعه فرهنگی منطقه آزاد اروند که در مسجد جامع خرمشهر برگزار شد گفت: تقریبا همه بزرگان نظام، نسبت به گذشته مناطق آزاد انتقاد دارند، اما این نافی کارکرد این مناطق نیست، مناطق آزاد ادبیاتی در اقتصاد مقاومتی دارند و معنی این منطقه آزاد، لیبرالیسم اقتصادی نیست. وی […]

۱۰ میلیون ایرانی زیر خط فقر هستند

رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: درآمد سرانه حقیقی هر ایرانی بیش از ۳۰ درصد کاهش یافته است و حدود ۱۰ میلیون ایرانی زیر خط فقر رفته‌اند.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش