روز: 1 آذر 1401
انتصاب رؤسای کمیته های ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کیش

مهدی کشاورز رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و رئیس ستاد نوروزی، در احکام جداگانه ای دبیر و روسای کمیته های دوازده گانه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی 1402 کیش را منصوب کرد.

دو انتصاب در دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد

با احکام مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، «سید علی حسینی» به عنوان «مشاور و سرپرست اداره کل حوزه دبیر» و  «محمدحسین یوسف‌پور» به عنوان «مشاور دبیر» این دبیرخانه منصوب شدند. «حجت الله عبدالملکی» در حکمی «سید علی حسینی» را به عنوان «مشاور و سرپرست اداره کل حوزه […]

اولین رویداد ایبال تک در کیش برگزار خواهد شد

دانشگاه علوم پزشکی هوشمند اولین رویداد ایبال تک را از تاریخ 7 لغایت 9 دی ماه در محل همایش‌های بین المللی جزیره کیش برگزار می کند.

تشکیل ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی ۱۴۰۲ کیش

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از تشکیل و آغاز به کار ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی سال 1402جزیره کیش در قالب دوازده کمیته، خبر داد.

انتصاب سرپرست جدید مدیریت حقوقی، امور قراردادها و املاک سازمان منطقه آزاد کیش

در حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش فرج اله عفیفی به سمت سرپرست مدیریت حقوقی، امور قراردادها و املاک سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد.

نمی توانید مردم را به یک فکر و اندیشه مجبور کنید

این مدت مرم به هیچ کدام از سایت ها و روزنامه های خارجی دسترسی ندارند. بعد هم اینکه کسب و کارهای ما وابسته است. شما نمی توانید مردم را بگویید بروند به طرف موضوعی ببرید که زیرساخت آن فراهم نیست.

مهدی کشاورز: توسعه گردشگری کیش نیازمند زیرساخت و برنامه است

نشست کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران با حضور مهدی کشاورز؛ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش