روز: 25 آذر 1401
لزوم معرفی کیش به گردشگران روس

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی گفت: در طول دو دهه اخیر در جزیره کیش عمده تسهیلات به سمت مراکز اقامتی رفته، در حالی که نیاز امروز کیش برای ماندگاری حرکت به سمت جاذبه گردشگری است.

فروش شماره تلفن مسافران کیش/ هتل‌ها نیمه کاره ماندند

سرمایه گذاران حوزه گردشگری جزیره کیش در نشست با معاون گردشگری کشور از فروش شماره تلفن مسافران توسط برخی افراد سودجو و نیمه کاره ماندن طرح‌های گردشگری خبر دادند.

مشکل آموزش و پرورش کیش با عزل و نصب یک مدیر حل نمی شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، شیخ یعقوب شمس امام جمعه اهل سنت کیش در خطبه های نماز جمعه امروز گفت: یکی از مسائلی که برای ما مردم کیش اهمیت دارد مسئله آموزش و پرورش است و لذا عزل و نصب رئیس آموزش و پرورش برای ما بسیار مهم است. ما دیروز شاهد عزل […]

رفع ابهام های ساختاری آموزش و پرورش کیش پیگیری شود

امام جمعه کیش گفت که رفع ابهام های ساختاری آموزش و پرورش برای از میان برداشتن چالش هایی همچون تامین نیروی انسانی و زیرساخت های آموزشی یکی از ضرورت های این جزیره است.

تا یک سال آینده فرودگاه کیش الگوی فرودگاه های کشور از نظر زیرساختی و ارائه خدمات و تسهیلات خواهد شد

اعطای گواهینامه بین المللی به فرودگاه کیش سند استاندارد بودن تمام زیرساخت های فرودگاهی و همچنین توزیع فرایند های مدیریتی و عملیاتی است.

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد کیش و پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری

تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد کیش و پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری با هدف گسترش همکاری‌های علمی، پژوهشی و اجرایی به امضا رسید.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش