روز: 1 بهمن 1401
گزارش عملکرد بیمارستان کیش در جهت بهبود خدمات به مراجعه کنندگان

در راستای اجرای تکالیف زمستانی ابلاغی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و در جهت بهبود خدمات به مراجعه کنندگان، رئیس بیمارستان کیش اقدامات اجرایی خود در این زمینه را تشریح کرد.

انتصاب دبیر هیئت بدمینتون کیش به عنوان سرپرست تیم ملی بدمینتون پسران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش، سیامک احمدی مربی و دبیر هیئت بدمینتون جزیره کیش با حکم محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران برای هشتمین سال پیاپی سرپرست تیم ملی در سی و یکمین دوره مسابقات بین المللی جام فجر شد. […]

آغاز رویداد بزرگ جهانی تنیس در جزیره کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش، تور جهانی تنیس جوانان زیر۱۸سال از امروز شنبه اول بهمن ماه در جزیره کیش آغاز شد و تا ۱۴ بهمن ادامه خواهد داشت. در این مسابقات که به عنوان اولین رویداد بین‌المللی فدراسیون تنیس در سال ۲۰۲۳ […]

صدور مجوز فعالیت‌های ناوگان حمل و نقل با سامانه جامع مدیریت هوشمند

شرکت عمران، آب و خدمات کیش اعلام کرد: صدور مجوز‌های فعالیت‌های ناوگان حمل و نقل عمومی از امروز تنها از طریق سامانه جامع مدیریت هوشمند حمل و نقل امکان پذیر است.

۱۷۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر در کیش کشف شد

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی ویژه کیش گفت: ماموران این پلیس امسال در عملیات‌های مختلف موفق به کشف ۱۷۲ کیلو گرم انواع مواد مخدر شدند.

توقیف دو دستگاه خودروی حادثه ساز در کیش

رئیس پلیس راهور کیش از توقیف دو دستگاه خودروی سواری به دلیل تخلف‌های حادثه ساز در جزیره کیش خبر داد.

رنگ زرد جزیره کیش در موج هشتم کرونا

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: براساس آخرین به روز رسانی‌ها جزیره کیش از رنگ آبی به رنگ زرد و شهر‌های نسبتاً پر خطر تغییر کرد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش