روز: 3 بهمن 1401
تجهیز بازارها به سیستم های اعلان و اطفای حریق ، باعث حفظ آرامش و سرمایه غرفه داران می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، مدیر عامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش در نشست با رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی کیش گفت: بازارها موظف به تمکین از ضوابط و قوانینی هستند که از سوی اداره آتش نشانی اعلام و ابلاغ می گردد. سادات نجفی ضمن تقدیر از تلاش شبانه روزی آتش […]

هجمه‌هایی که به سمت مناطق آزاد سرازیر می‌شود

اخیرا هیات بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین مجلس شورای اسلامی، ایراداتی نسبت به بحث انتقال دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به وزارت امور اقتصادی و دارایی و به عهده گرفتن تمامی مسئولیت‌ها توسط وزیر اقتصاد را مطرح کرد که در نهایت با دفاع معاونت حقوقی ریاست جمهوری، تنها راهکار پیشنهادی‌، اطلاق جایگاه «همطراز معاون وزیر» برای دبیر شورایعالی مطرح شد.

درخشش تکواندوکار نوجوان کیش در لیگ هان مادانگ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش، چهارمین دوره لیگ هان مادانگ در استان البرز با حضور ۱۷۰ ورزشکار از ۱۱ استان در قالب ۱۴ تیم برگزار شد و امیرمحمد وجدانی تکواندوکار نوجوان جزیره کیش توانست مقام سوم آیتم تویوب چاگی در رده سنی […]

چهارمین دوره جامع تکنیک‌های کشت سلول در کیش برگزار خواهد شد

چهارمین دوره جامع تکنیک‌های کشت سلول در مرکز آموزش‌های بین‌المللی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی در جزیره کیش برگزار می‌شود.

کیش میزبان عروس و دامادهای ۱۴۰۱

مشاور فرهنگی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: این جزیره در قالب جشنواره ماه عسل میزبان زوج های جوانی است که در سال ۱۴۰۱ ازدواج کرده اند.

امسال سه تن از راکبان موتورسیکلت های شارژی کیش بر اثر تصادف جان خود را از دست داده اند

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کیش گفت: امسال سه تن از راکبان موتورسیکلت های شارژی بر اثر تصادف جان خود را از دست داده اند.

احداث پارک جدید با خدمات رفاهی، ورزشی، تفریحی و آموزشی در شهرک رز جزیره کیش

شرکت عمران، آب و خدمات کیش با اعتبارتقریبی صد میلیارد ریال در حال احداث پارک جدید رفاهی ورزشی، تفریحی و آموزشی در شهرک رز میباشد .

کاهش حوادث و حفظ منظر شهری کیش با اجرای شیوه نامه جدید موتورهای شارژی

کلیه ایستگاه های فعلی دوچرخه، فعال در محدوده نوار ساحلی مرکز شهر ( از مسجد امیر(ع) تا پارک طلوع و کلبه هور تا کشتی یونانی، پس از شروع فعالیت ایستگاه های مجاز، می بایست اجاره موتور شارژی را از دستور کار خود خارج نمایند.

ستاد نوروزی مرکز بهداشت کیش در راستای ارائه خدمات مطلوب به عموم در ایام نوروز تشکیل جلسه داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی مرکز توسعه سلامت کیش، دکتر رضانیا در جلسه ستاد نوروزی مرکز بهداشت با حضور مسئولین واحدها بیان کرد: با توجه به پیش بینی رشد ۱۵ درصدی ورود گردشگر به کیش در نوروز پیش رو، همزمان با شروع طرح ستاد نوروزی از ۲۵ اسفند […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش