روز: 6 بهمن 1401
نقدی جدی بر سخنان معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در کیش

معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: تا کنون ۹۱ درصد از دستگاه های دولتی کشور به پنجره واحد خدمات هوشمند دولت متصل شده اند

آغاز بکار نخستین نمایشگاه بین المللی شهر پایدار

دبیر علمی نخستین نمایشگاه بین المللی شهر پایدار دارا بودن مسئولیت اجتماعی را مهمترین ویژگی و خصیصه مشارکت کنندگان این رویداد خواند.

بازدید سرزده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از مرکز بهداشت کیش

دکتر غلامعلی جاودان، سرپرست دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان در بازدیدی سرزده به همراه دکتر رضانیا رئیس مرکزبهداشت کیش، از مرکز خدمات جامع بوعلی و پایگاه صدف بازدید و روند اجرای خدمات به مراجعین را رصد کرد. دکتر جاودان همچنین در گفت و گو با مراجعان و بیماران، میزان رضایتمندی آنان را در خصوص […]

مناطق آزاد، الگویی برای اصلاح ساختار اقتصاد کشور جهت انطباق با اقتصاد جهانی

مناطق آزاد تجاري-صنعتی به نواحي گفته مي‌شود كه در آنجا كالا انبار مي‌شود و بدون دگرگوني قابل‌توجه در آن، مجددا به كشور ميزبان يا ساير كشورها صادر مي‌گردد. بنابراين، ويژگي برجسته مناطق آزاد اين است كه براي كالاهاي داخلي كشور ميزبان، ماليات درنظر گرفته نمي‌شود و ساير محدوديت‌هاي تجارت خارجي در واردات و صادرات نيز بر مناطق مذكور اعمال نمي‌گردد.

سه تیم نظارتی در بازارهای کیش فعال شد

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش گفت: سه تیم نظارتی به منظور بررسی رعایت دستورالعمل های بهداشتی و کنترل پیک هشتم کرونا در بازارهای این جزیره فعال شد.

پیگیری تاسیس صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی کیش با سرمایه اولیه ۱۰ میلیارد تومان

سرپرست مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش در ارائه گزارش تکلیف زمستانی، از پیگیری تاسیس صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی کیش با سرمایه اولیه 10 میلیارد تومان خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش