روز: 10 بهمن 1401
پیشنهاد تشکیل شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی مناطق آزاد

رییس هیات مدیره شورای هماهنگی و همکاری فعالین اقتصادی مناطق آزاد کشور گفت: تشکیل شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی مناطق آزاد راهکاری برای خروج این مناطق از مشکلات و تسری قوانین است.

اعزام تیم فوتبال نونهالان باشگاه عابد آریا کیش به مسابقات کشوری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش، تیم فوتبال نونهالان عابدآریا به عنوان نماینده جزیره کیش جهت حضور در مسابقات کشوری، عازم استان بوشهر شد. بنابر این گزارش این مسابقات از دهم لغایت شانزدهم بهمن ماه در شهر جم برگزار و نماینده کیش با […]

معاون حمل و نقل هرمزگان از پایانه‌های بار و مسافر کیش بازدید کرد

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان در بازدید از پایانه های بار و مسافر جزیره کیش گفت: توجه به مطالبات و خواسته های رانندگان در امور بارگیری، جابه جایی کالا، مسافر و ساماندهی شرکت های حمل و نقل از امور قابل پیگیری و رسیدگی است.

مسابقه تلویزیونی مردان آهنین برای نوروز ۱۴۰۲ در کیش ضبط خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، ضبط مسابقه تلویزیونی مردان آهنین از ۱۰ اسفند در جزیره کیش آغاز می شود و تا ۱۶ این ماه ادامه خواهد داشت و قرار است از اول فرودین ۱۴۰۲ از تلویزیون پخش شود. میلاد عباس‌آبادی نفر اول وزن منفی ۱۰۵ کیلوگرم مسابقات قوی‌ترین مردان ایران که قهرمانی جهان […]

تاکنون ۱۱۰ میلیون یورو در بندر آفتاب کیش سرمایه گذاری شده است

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری بندر آفتاب گفت: تاکنون ۱۱۰ میلیون یورو در این بندر با افق پشتیبانی لجستیکی حمل و نقلی و عمرانی در جزیره کیش سرمایه گذاری شده است.

برتری تیم هندبال کیش بر تیم هندبال پیشکسوتان تهران در دو دیدار دوستانه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش، تیم هندبال کیش توانست در دو دیدار دوستانه تیم هندبال پیشکسوتان تهران را با نتایج ۲۶ بر ۲۴ و ۲۹ بر ۲۷ شکست دهد. این مسابقات هشتم و نهم بهمن ماه در سالن چندمنظوره المپیک کیش برگزار […]

تداوم قرارگیری کیش در بین شهر‌های با وضعیت زرد

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: براساس آخرین رنگ بندی شهر‌های کشور جزیره کیش همچنان در بین شهر‌های با وضعیت رنگ زرد قرار دارد.

دانشجوی کیش و کسب نشان برنز قهرمانی آسیا در رشته یخ نوردی

محمدرضا صفدریان دانشجوی پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر نشان برنز ماده سرعت رشته یخ نوردی مسابقات آسیایی را کسب کرد.

فراخوان های ثبت نام دانشگاه های پردیس های بین المللی دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، تعدادی از دانشگاه های جزیره کیش برای ترم جدید سال تحصیلی، فراخوان ثبت نام دانشجو داده اند. پذیرش دانشجو در مقطع ارشد پردیس بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر در نیمسال دوم تحصیلی سال ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو پذیرش […]

نخستین قرعه کشی جشنواره ماه عسل کیش برگزار شد

سیدعلیرضا فاطمیان پور به مناسبت گرامی داشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از انتخاب 44 زوج در نخستین قرعه کشی جشنواره ماه عسل کیش خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش