روز: 11 بهمن 1401
خط تلفن ویژه اطلاعات دارویی راه‌اندازی شد

خط تلفن ویژه اطلاعات دارویی داروخانه‌های مرکزی و فوق‌تخصصی (تک‌نسخه‌ای) هلال‌احمر راه‌اندازی شد.

از ایجاد مناطق آزاد مشترک تا جذب سرمایه‌گذار خارجی و بین‌المللی‌سازی مناطق آزاد

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی، در برنامه شب گذشته «صف اول»، مصوبه اخیر هیات وزیران در راستای تسهیل سرمایه‌گذاری و کاهش مقررات دست و پاگیر در مناطق آزاد را تشریح کرد.

تجلیل از اتباع افغانستانی مقیم جزیره کیش در برنامه فرهنگی همسایه همزبان

برای نخستین بار در جزیره کیش مراسمی تحت عنوان "همسایه همزبان" به منظور تجلیل از اتباع افغانستانی مقیم جزیره کیش برگزار می شود.

رویداد بین المللی رادمان در کیش/ ۳۰ بهمن آخرین مهلت ارسال طرح

رویداد بین المللی رادمان به عنوان رویداد ایده پردازی و راهکار آفرینی در مسائل اجتماعی نوین اسفند سال جاری در جزیره کیش برگزار می شود.

مدیریت بازرگانی سازمان منطقه آزاد کیش از اجرای طرح تشدید برخورد با واحدهای صنفی متخلف و فاقد مجوز فعالیت اقتصادی در سطح جزیره کیش خبر داد.

اتصال تصفیه خانه های شمال و جنوب کیش با هدف آمادگی برای ارائه خدمات در ایام افزایش حضور گردشگران

عملیات لوله گذاری مسیر اتصال تصفیه خانه های شمال و جنوب کیش با هدف استفاده بهینه از ظرفیت تصفیه خانه شمال در حال اجرا است.

خلیج فارس در منابع مورخان عرب

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، کانال تلگرامی فارس پلاس نوشت: بحرفارس، البحر الفارسی، الخلیج الفارس و خلیج فارس عبارات و واژه‌هایی است که مورخان عرب مسلمان در معرفی و اشاره به خلیج تا ابد فارس از آن بهره برده‌اند. در آثار مربوط به دوره اسلامی و آثار نویسندگان عربی می‌توان بیش از ۳۰ […]

۱۱ کیشوند در چهار روز قربانی کلاهبرداری اینترنتی شدند

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی جزیره کیش گفت: طی چهار روز گذشته ۱۱ نفر از ساکنان این جزیره قربانی کلاهبرداری های اینترنتی شدند.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش