روز: 9 اسفند 1401
کیش نایب قهرمان اولین دوره مسابقات چندجانبه تکواندو جام خلیج فارس شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات اولین دوره مسابقات چندجانبه تکواندو جام خلیج فارس یادواره شهید شاخص تکواندو شهید وحید زمانی نیا در بخش آقایان روز گذشته در سالن کوثر مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد. در این مسابقات ۷۰ ورزشکار در قالب ۴ […]

چینی‌‌‌ها در راه دریاهای ایران

رئیس دبیرخانه شورای عالی صنایع دریایی کشور می‌گوید طرف چینی برای حضور در همه پروژه‌های دریایی ایران اعلام آمادگی کرده و مسائل و مشکلات مالی در مذاکرات کلی بین دو رئیس‌جمهور تقریبا حل شده‌است.

کیش میزبان برگزاری کنگره بین المللی پزشکی

دکتر مریم اسلامی از برگزاری کنگره بین المللی پزشکی به میزبانی جزیره کیش با محوریت "کاربرد تکنولوژی های نوین سلول های بنیادی و ژنتیک در پزشکی فرد محور" خبر داد.

بازدید دوره ای از خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی کیش در آستانه نوروز

طرح بازدید دوره ای از وضعیت خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی کیش آغاز شد.

اعزام بانوی وزنه بردار جزیره کیش به مسابقات قهرمانی کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران آب و خدمات، بانوی وزنه بردار جزیره کیش به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شد. بنابر این گزارش لیدا فتح الهی وزنه بردار وزن ۸۷+ کیلوگرم به همراه سیده مهدیه نیک دانش به عنوان مربی به این مسابقات اعزام شدند. گفتنی است […]

آزادسازی ساحل کیش دروغ بود

کتاب «بخور نخور» شامل خاطرات شهدا در رعایت بیت‌المال با حضور نویسنده و ناشر اثر در ایکنا رونمایی و نقد شد.

۲۰ فروند شناور خودروبر در جزیره کیش مستقر شد

مدیرعامل شرکت فرودگاه و بنادر کیش گفت: به منظور افزایش ظرفیت پذیرش مسافر در بنادر این جزیره تا کنون ۲۰ فروند شناور خودرو بر مستقر شده است.

فراخوان دعوت به همکاری رانندگان خودروهای هایس شخصی کیش در ایام نوروز

شرکت عمران، آب و خدمات برای تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی کیش در نوروز 1402 از رانندگان خودروهای هایس شخصی دعوت به همکاری می کند.

آماده سازی کمپ های اسکان نوروزی در جزیره کیش

رئیس کمیته اسکان و خدمات رفاهی ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی 1402 با حضور در برنامه زنده صبحگاهی کیشانه از آماده سازی کمپ های اسکان نوروزی خبر داد.

اعزام تیم هندبال دختران کیش به مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی نوجوانان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران آب و خدمات تیم هندبال نوجوانان دختر جزیره کیش به مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی نوجوانان اعزام شد. تیم هندبال دختران کیش در این مسابقات با تیم های فولاد مبارکه سپاهان الف، شهریار، شهید چمران لارستان و شیشه قزوین همگروه […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش