روز: 10 اسفند 1401
درخشش بانوان ووشوکار جزیره کیش در مسابقات لیگ برتر ووشو بانوان کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران آب و خدمات نمایندگان ووشو جزیره کیش خانم ها ثنا طاهر خانی، سهیلا منصوریان و شهربانو منصوریان با تیم فولاد مبارکه سپاهان به عنوان قهرمانی پانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر ووشو بانوان دست یافتند. مرحله برگشت پانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر […]

مناطق آزاد تجاری-صنعتی؛ پل ورود ایران به دنیای ارز دیجیتال

به‌عنوان یک کشور با جمعیتی بیش از 80میلیون نفر، ایران دارای پتانسیل‌های بسیاری جهت توسعه فناوری و صنایع نوین است. با وجود اینکه در سال‌های اخیر، ایران با محدودیت‌های اقتصادی و بین‌المللی مواجه بوده، اما امکانات زیرساختی و ظرفیت‌های کشور موجب شده‌اند که ایرانیان به سرمایه‌گذاری در صنایع فناوری نوین علاقه‌مند باشند.

دعوت ووشوکاران کیش به اردوی تدارکاتی انتخابی تیم ملی

پسران ووشوکار جزیره کیش با دعوت رسمی فدراسیون، به اردوی تدارکاتی تیم ملی ووشو دعوت شدند.

مسافران جزیره کیش ، فریب آگهی‌های دروغین اجاره سوئیت و محل اقامت ارزان قیمت را نخورید تا سرگردان نشوید!

رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی جزیره کیش عنوان کرد: با توجه به آب و هوای مطلوب جزیره کیش در این فصل از سال و نزدیک شدن به فصل بهار و تعطیلات نوروزی و افزایش تقاضا برای اجاره سوئیت و محل اقامت ، مسافران مراقب باشند که فریب آگهی‌های اجاره سوئیت و محل اقامت ارزان قیمت یا وسوسه انگیز را نخورند.

برگزاری نخستین جلسه کمیته تشریفات ستاد نوروزی کیش

نخستین جلسه کمیته تشریفات ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی کیش با محوریت" آماده سازی امکانات رفاهی،گردشگری، پذیرایی، سلامت و تامین منابع انسانی مورد نیاز" برگزار شد.

برگزاری مانور آموزشی برای ارتقاء ایمنی در ترددهای دریایی

سازمان بنادر و دريانوردي با هدف ارتقاء ايمني در ترددهاي دريايي؛ مانور آموزشی و عملیاتی برای خدمه شناورها را در بندرگاه کیش برگزار کرد.

آغاز همکاری‌های جزیره کیش و تاجیکستان در حوزه گردشگری

در نشست معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با دبیر اول سفارت تاجیکستان در جزیره، بر تقویت و توسعه همکاری های یگدیگر تاکید شد.

ارائه خدمات ۲۴ ساعته بندرگاه و فرودگاه کیش در ایام نوروز

رئیس کمیته حمل و نقل هوایی و دریایی ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی 1402 از ارائه خدمات 24 ساعته بندرگاه و فرودگاه کیش به مهمانان نوروزی خبر داد.

امسال تاکنون ۱۸۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر در کیش کشف شده است

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش گفت: ماموران این جزیره امسال در عملیات‌های مختلف موفق به کشف ۱۸۴ کیلو گرم انواع مواد مخدر شدند.

کدام خودروهای مناطق آزاد پلاک ملی نمی شوند؟

در حالی که مصوبه هیئت وزیر در خصوص نحوه پلاک گذاری ملی و تردد در سرزمین اصلی دوشنبه ۲۴ بهمن ماه توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شده حالا مشخص شده است که کدام خودروهای مناطق آزاد پلاک ملی نمی شوند.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش