روز: 25 اسفند 1401
کلید جذب سرمایه گذاران خارجی به مناطق آزاد در دست وزارت امور خارجه

یکی از مهم ترین راه ها برای توسعه و جذب سرمایه گذاری خارجی به مناطق آزاد استفاده از فرصت وزارت امور خارجه است. نکته ای که تاکنون مغفول مانده و می توانسته در این زمینه قوی تر عمل کند. رئیس شورای هماهنگی فعالان اقتصادی مناطق آزاد در این مورد گفت: ارتباطات خارجی با مناطق آزاد […]

بخش خصوصی در تلاش برای حفظ برند کیش و اقدامات پوپولیستی دیگران برای کسب حکم مدیرعاملی

رییس جامعه هتلداران کیش گفت: در ایام نوروز ورود اتوبوس، کامیون، مینی بوس، تاکسی، خودرو‌های ون و وانت به جزیره ممنوع اعلام شده است. البته کامیون‌های حمل سوخت و مواد اضطراری می‌توانند با ارائه مجوز‌های رسمی و از طریق بندرگاه‌های اعلام شده خود را به کیش برسانند. همچنین در نوروز ۱۴۰۲ به مدت ۲۰ روز ورود خودرو‌های مستعمل بالاخص پراید و پیکان به کیش ممنوع خواهد بود و اجازه ورود نخواهند داشت.

نگاه ملی؛ حلقه مفقوده در مسیر توسعه مناطق آزاد

یک کارشناس مناطق آزاد با بیان اینکه نگاه ملی حلقه مفقوده در مسیر پیشرفت مناطق آزاد است، گفت: وجود یک سیاست واحد و ملی هرگز مانع‌الجمع با سیاست‌های محلی و حزبی نیست.

به جدیت به دنبال آزادسازی واردات خودرو‌های عادی و هیبریدی بدون سقف قیمتی در مناطق آزاد هستیم

دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: تا سال آینده بیمه و بانک آف شور و بورس بین الملل راه اندازی خواهد شد.

معرفی شماره تلفن ۴۴۸۸ با پیش شماره ۰۷۶ به عنوان “سامانه پاسخگویی بنادر کیش”

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر‌های نوروزی کیش از ­ظرفیت پذیرش هزار خودرو با مدت ماندگاری 5 روز از 25 اسفند تا 15 فروردین 1402 خبرداد.

عملیات پیش بهره برداری طرح باند جنوبی فرودگاه کیش انجام شد

عملیات پیش بهره برداری طرح باند جنوبی فرودگاه بین المللی کیش به منظور بررسی نواقص و رفع آنها برگزار شد.

کشف ۶۵ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط نیروهای پایگاه دریابانی کیش

فرمانده انتظامی و پایگاه دریابانی کیش از کشف 65 هزار لیتر سوخت قاچاق از یک لنج و دستگیری 6 خدمه آن خبر داد.

واردات موتورسیکلت به جزیره کیش ممنوع شد

مدیر حمل و نقل عمومی کیش گفت: بر اساس مصوبه شورای ترافیک، واردات موتورسیکلت های شارژی به این جزیره از ابتدای سال ۱۴۰۲ ممنوع شد.

برگزاری نشست خبری کمیته فرهنگی و معنوی ستاد نوروزی کیش

رئیس کمیته فرهنگی و معنوی ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی1402 از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری این کمیته در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش