روز: 8 فروردین 1402
بازدید دبیر شورایعالی مناطق آزاد از زیرساخت های سفرهای نوروزی کیش

دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری–صنعتی و ویژه اقتصادی در سفر یک روزه خود به جزیره کیش ضمن بازدید از زیرساخت های این منطقه در جریان نحوه ارائه خدمات شایسته به مسافران نوروزی قرار گرفت.

مصدومان تصادف در جزیره کیش بیش از ۲ برابر افزایش یافت

رییس بیمارستان تخصصی کیش گفت: نوروز امسال تعداد مصدومان منتقل شده به این بیمارستان در مقایسه با مدت مشابه ۲.۱ برابر (۲۱۰ درصد) رشد داشته است.

اجرای طرح مبارزه با سرقت و مالخران در کیش

رئیس پلیس کیش با اشاره به اجرای طرح مبارزه با سرقت و مالخران از دستگیری 8 سارق، مالخر خبر داد.

تردد ۱۴۵هزار و ۳۸۱ نفر از فرودگاه کیش تا ششم فروردین

فرودگاه کیش در ایام نوروز امسال با افزایش تعداد مسافر و ورودی و خروجی نسبت به مدت مشابه سال قبل، مواجه بوده است که در این میان جمع کل مسافران ورودی و خروجی هوایی در نوروز ۱۴۰۲ از ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۱ تا ۶ فرودین ۱۴۰۲، ۱۴۵هزار و ۳۸۱ نفر به ثبت رسیده است.

کسب عنوان قهرمانی ورزشکار جزیره کیش در مسابقات بدنسازی ان پی سی تایلند

رحیم تبرزین ورزشکار جزیره کیش در مسابقات بدنسازی ان پی سی در بانکوک تایلند، توانست در وزن مثبت ۱۰۲ کیلوگرم مدال طلای این وزن را به دست آورد.

اجرای ویژه برنامه های متنوع فرهنگی و معنوی برای مهمانان نوروزی کیش

عقیل نقشبندی نقش محوری راهبران فرهنگی و گردشگری در حوزه ارائه خدمات شایسته به گردشگران نوروزی را یکی از اقدامات مهم کمیته فرهنگی و اجتماعی برشمرد

حاشیه‌های تمام نشدنی عبدالملکی/ وزیر شعار دوباره جنجال آفرید

عبدالملکی که در دوران وزراتش به وزیر شعار معروف بود، اکنون هم به‌نظر می رسد با حواشی که در شورای عالی مناطق آزاد ایجاد می کند، روزهای آرامی را سپری نکند.

اقامت ۳۱ هزار نفر شب در اسکان نوروزی کیش

رئیس کمیته اسکان و خدمات رفاهی ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی 1402 از بهره مندی بیش از 17 هزار نفر از کمپ های نوروزی و اقامت 31 هزار نفر شب در اسکان چادری خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش