ماه: اردیبهشت 1402
محمد پولادگر: فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی ره شش ساله را شش ماهه رفت

نخستین مجمع عمومی فوق‌العاده فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی به ریاست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و حضور اعضای مجمع در مرکز همایش های منطقه آزاد کیش برگزار شد.

معرفی نفرات برتر مسابقات آدینه انفرادی تنیس آقایان و بانوان در کیش

مسابقات تنیس آدینه انفرادی در دو بخش آقایان و بانوان با معرفی نفرات برتر شب گذشته در مجموعه تنیس المپیک کیش برگزار شد.

کسب مدال نقره در مسابقات قهرمانی دو ومیدانی کارگران کشور توسط دونده جزیره کیش

مسعود بهرامی در مسابقات قهرمانی دو ومیدانی آقایان کارگر و کارخانجات کشور و انتخابی تیم ملی کارگران، عنوان دوم انفرادی را بدست آورد.

رسانه در کیش همچنان زنده است

مهدی ادیبان، سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش در نشست خبری خود با اصحاب رسانه کیش، ارتباطات و تعاملات را موجب بهره وری، پیشرفت و توسعه هرچه بیشتر برشمرد.

نتایج هفتمین دوره مسابقات شطرنج کیش در سال۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات، هفتمین دوره مسابقات شطرنج کیش در سال۱۴۰۲ توسط هیئت شطرنج جزیره کیش و با همکاری معاونت ورزش و تفریحات سالم روز جمعه ۲۹ اردیبهشت در محل خانه شطرنج کیش با حضور ۲۶ نفر در ۹ دور به روش […]

اختصاص وام فرزند آوری به ساکنان کیش

رئیس اعتبارات بانک ملی شعبه کیش از تخصیص اعتبار تسهیلات فرزند آوری به ساکنان جزیره کیش خبر داد.

افشارزاده: کیش گیمز نقطه عطفی در ورزش‌ ایران است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، بهرام افشار زاده با اشاره به آغاز نخستین دوره بازی‌های ساحلی کیش گقت: کیش گیمز نقطه عطفی در تعمیم و گسترش ورزش‌های ساحلی و دریایی در سراسر ایران است. این پیشکسوت ورزشی با تاکید بر نقش موثر این بازی‌ها گفت: برگزاری این رویداد نتایج زیربنایی و مثبتی برای […]

دوره مربیگری درجه A آسیا برای اولین بار در جزیره کیش برگزار می شود

دوره مربیگری درجه A آسیا برای اولین بار در جزیره کیش با حضور مربیان برتر کشور و ملی پوشان سابق تیم ملی فوتبال برگزار می شود.

اجرای برنامه های روز جهانی موزه و میراث فرهنگی در کیش

مراسم گرامی داشت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی با تقدیر از فعالان این عرصه و اجرای برنامه های ویژه در جزیره کیش برگزار شد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش