روز: 26 اردیبهشت 1402
برخی زمین های بزرگ کیش را به اسم سرمایه گذاری گرفته و آن را رها کرده اند

مدیرکل دیوان محاسبات هرمزگان از واگذاری زمین به طور رایگان و یا بسیار ارزان در جزیره کیش به برخی دانشگاهها و برخی افراد برای سرمایه گذاری انتقاد کرد و گفت: از برخی از این واگذاری ها سال ها می گذرد و هیچ اقدامی در آنها نشده است.

کسب مدال برنز کشوری توسط تنیسور نوجوان کیش

موژان عابدلاتی تنیسور نوجوان جزیره کیش توانست با درخشش در مسابقات تنیس قهرمانی رده های سنی کشور، در ماده دوبل زیر ۱۴ سال مقام سوم این دوره از پیکارها را از آن خود کند.

کرمانشاه چراغ بازی های ساحلی کیش را روشن کرد/ برترین های اولین روز مسابقات ماهیگیری معرفی شدند

اولین روز مسابقات ماهیگیری ورزشی بازی های ساحلی کیش در شاخه «کستینگ» با پرتاب قلاب آغاز شد که به ترتیب ماهیگیران استان های کرمانشاه، کردستان، منطقه آزاد کیش و اردبیل رتبه های اول تا چهارم این مسابقات را به خود اختصاص دادند.

اعزام مربی و بدمینتون باز جزیره کیش به مسابقات باشگاهی لیگ دو کشور

سیامک احمدی و امیرحسین درویشی مربی و بازیکن تیم بدمینتون کیش به مسابقات لیگ ۲ کشور اعزام شدند.

برگزاری دوره آموزشی استاژ فنی ووشو بانوان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران آب و خدمات دوره آموزشی استاژ فنی درگیری ساندا در بخش بانوان با هدف بالا بردن سطح کیفی و بازآموزی تکنیک های ووشو به همت هیئت ووشوی جزیره کیش و با همکاری معاونت ورزش و تفریحات سالم برگزار می شود. این […]

قلاب ماهی گیران ۱۲ استان آماده صید مدال / کیش گیمز امروز رسما آغاز می شود

بازی های ساحلی کیش «کیش گیمز ۲۰۲۳» امروز به همت فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی با رقابت نفس گیر ۷۰ ماهی گیر از ۱۲ استان کشور رسما آغاز می شود.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش