روز: 27 اردیبهشت 1402
افزایش پروازهای هواپیمایی آسمان به مقصد کیش در رویدادهای تابستانی

عضو هیات مدیره و سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش در نشست مشترک با مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان از افزایش پروازهای این ایرلاین در رویدادهای تابستانی امسال جزیره کیش خبر داد.

رضا نشاطی رئیس کمیته استعدادیابی هیئت پرورش اندام کیش شد

طی حکمی از سوی رضا اردیخانی رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام جزیره کیش رئیس کمیته استعداد یابی این هیئت منصوب شد.

رسانه‌ها با انعکاس چهره واقعی کیش، از این جزیره الگو سازی کنند

فرمانده انتظامی و پایگاه دریابانی کیش با انتقاد از اینکه گزارشات واقعی از وضعیت کیش منعکس نمی‌شود، گفت: تصاویر موردی منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی از برخی قانون شکنان، نمی‌تواند گزارشی از وضعیت حجاب در این جزیره باشد و بی انصافی است.

برتری ماهیگیران کرمانشاه، کیش و خراسان رضوی در دومین روز بازی های ساحل کیش

دومین روز مسابقات ماهیگیری ورزشی بازی های ساحلی کیش «کیش گیمز ۲۰۲۳» در شاخه اسپینینگ ادامه یافت که در نهایت ماهیگیران استان های کرمانشاه، منطقه آزاد کیش و خراسان رضوی به ترتیب مقام های اول تا سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

طرح بازنگری قانون مناطق آزاد در کمیسیون اقتصادی بررسی می شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح بازنگری قانون مناطق آزاد به زودی آماده و به کمیسیون اقتصادی مجلس ارائه خواهد شد،گفت: این طرح مجموعا ۱۴ ماده واحده دارد و نقطه نظرات شورای عالی مناطق آزاد در قبال این طرح اخذ شده است.

سه انتصاب‌ جدید توسط نهاد امامت جمعه کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط‌عمومی نهاد امامت جمعه کیش، به مناسبت شام شهادت شیخ الائمه حضرت امام جعفر صادق علیه‌السلام مراسم ذکر مصیبت در محل نهاد امامت جمعه کیش برگزار شد. همچنین حجت‌الاسلام‌والمسلمین بی‌نیاز در پایان مراسم در احکام جداگانه ای، مجید انتظاریان را به سمت مسئول هیئت‌های مذهبی […]

مسابقات کشوری شنای آب های آزاد جام خلیج فارس در جزیره کیش برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از  روابط عمومی شرکت عمران آب و خدمات، مسابقات کشوری شنای آب های آزاد پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت در مسافت ۵ کیلومتری در جزیره کیش برگزار می شود این دوره از مسابقات با حضور ۵۰ شناگر از ۱۰ استان کشور در دو رده سنی زیر ۱۴ سال […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش