ماه: خرداد 1402
مسابقات شطرنج کیش گیمز آغاز شد / جدال داغ مهره ها در ساحل گرم کیش

به گزارش ستاد خبری بازی های ساحلی کیش، از میان این پنجاه و دو شطرنج باز، ۲۶ نفر دارای ریتینگ هستند که در میان آنها ۴ بازیکن عنوان دار (۲ استاد بزرگ، یک استاد بین المللی و یک استاد فیده) هم حضور دارند. این مسابقات در یازده دور به روش سوئیسی برگزار شده و تا […]

پایان نیم فصل اول لیگ مینی فوتبال جزیره کیش

رقابت های نیم فصل اول لیگ مینی فوتبال روز جمعه ۱۲ خرداد با انجام ۴ دیدار معوقه از هفته سوم به پایان رسید.

اجرای مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی در کیش

مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی برای خانوار‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی در جزیره کیش اجرا شد.

ارائه خدمات حمل و نقل رایگان به شهروندان در مراسم ۱۴ خرداد

سرویس های مدیریت حمل و نقل عمومی کیش شهروندان را از ۶ نقطه به طور رایگان به محل برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) منتقل می کنند.

رییس انجمن فوتوالی: کیش گیمز یک رویداد ورزشی الگو در سطح ملی است

رییس انجمن فوتوالی با بیان‌اینکه جشنواره‌های ورزشی همچون کیش گیمز موجب ترغیب بخش خصوصی به سرمایه‌گذاری در ورزش می‌شود، گفت: کیش گیمز یک رویداد ورزشی الگو در سطح ملی است.

رسیدگی به مشکلات بومیان و ساکنان کیش یکی از دغدغه های سازمان است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش پس از دیدار با امام جمعه اهل تسنن، به منظور رسیدگی به مشکلات بومیان از منطقه سفین بازدیدکرد.

حرکت متضاد وزارت اقتصاد با شعار سال در مناطق آزاد

بانک مرکزی طی بخشنامه‌ای به‌شماره۰۲/۴۱۲۱۶ مورخ ۲۷اردیبهشت‌ماه سال۱۴۰۲، واردات کالا و کالا خدمت از خارج از کشور به مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی با انجام ‌ثبت سفارش یا ثبت آماری را صرفا با مجوز صادره توسط شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را مشمول دریافت ارز از محل ارزهای در دسترس به استثنای منابع […]

عملکرد موفق در گردشگری می تواند پروازها را به مقصد کیش هدایت کند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نخستین نشست رسمی هماهنگی "برگزاری رویدادهای تابستانه کیش" از ایجاد رویدادهای پایدار جدید با بهره گیری از تجربیات گذشته در این منطقه، خبر داد.

دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با امام جمعه جزیره

رحیم سرهنگی، شامگاه جمعه 12 خرداد به منظور برنامه ریزی در خصوص مسائل فرهنگی اجتماعی جزیره کیش با حجت الاسلام و المسلمین علیرضا بی نیاز دیدار کرد.

لینک های آلوده را باز نکنید

رئیس اداره تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا جزیره کیش در خصوص ارسال پیام های جعلی با عنوان واریز سود سهام عدالت برای شهروندان هشدار داد و از عموم مردم خواست مراقب این گونه پیام ها باشند.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش