روز: 4 خرداد 1402
رونمایی از طرح تسهیلات کارت کیشوندی 

مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد کیش از امضا تفاهم نامه با فعالان اقتصادی، سرمایه گذاران و جوامع جزیره، با هدف ایجاد تسهیلات رفاهی برای کیشوندان خبر داد.

۱۸۰۰ واحد مسکونی در کیش ساخته خواهد شد

سازمان منطقه آزاد کیش برای تامین نیاز مسکن کارکنان نهادها، سازمان ها و فعالان اقتصادی شاغل در این منطقه ،ساخت مجتمع مسکونی 1800 واحدی را با اعتباری بالغ بر ۱۲ هزار میلیارد تومان در دستور کار خود قرار داد.

برگزاری ۱۳ رویداد تابستانی گردشگری و ورزشی در جزیره کیش

به منظور بازاریابی بهینه ی گردشگری، برگزاری 13رویداد گردشگری و ورزشی با همکاری بخش خصوصی در تابستان امسال پیش بینی شده است.

کیش گیمز؛ فوتوالی روی خط استارت / تنیس در اوج حساسیت

بازی‌های ساحلی کیش «کیش گیمز ۲۰۲۳» امروز با آغاز مسابقات فوتوالی و دیدارهای نیمه نهایی و نهایی تنیس ساحلی ادامه می یابد.

افتتاح نخستین واحد تولید ظروف یکبار مصرف تجزیه پذیر در کیش

شرکت خلیج فارس، تولید کننده کاغذ و پلاستیک تجزیه پذیر، عصر چهارشنبه سوم خرداد با حضور مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش افتتاح شد.

بهره برداری از طرح توسعه فضای اداری و راه اندازی دستگاه تصویر برداری C-ARM اتاق عمل بیمارستان فوق تخصصی کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، کامران فردوسی رییس بیمارستان کیش در آیین بهره برداری از دستگاه تصویر برداری C-ARM دیجیتال جهت اتاق عمل بیمارستان گفت: کاهش فشار به بیماران وتسهیل پروسه جراحی برای پزشکان، میزان اشعه کمتر به نسبت دستگاه […]

بهره برداری از بوستان شهرک مسکونی رز در جزیره کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این پارک به همت شرکت عمران،آب و خدمات کیش در زمینی به مساحت ۷ هزار و۵۰۰  متر مربع با اجرای عملیات خاکبرداری، کفپوش بتنی و کفپوش نوستالیت ، بتن صیقلی ، جدول گذاری و تاسیسات […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش