روز: 24 خرداد 1402
بررسی فرآیند های سرمایه گذاری و ایجاد و توسعه کسب و کارها در منطقه آزاد کیش

با حضور علی‌اکبر خادمی، دبیر قرارگاه راهبردی ـ عملیاتی مناطق آزاد و ویژه مردمی ـ جهانی و هیات کارشناسی همراه، فرآیند های سرمایه گذاری و ایجاد و توسعه کسب و کارها در منطقه آزاد کیش بررسی شد.

خسارت ۱۰میلیارد تومانی سارقان به پست‌های برق شرکت آب و برق کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از ایرنا، معاون بهره برداری شبکه توزیع برق شرکت آب و برق کیش گفت: در ماه‌های گذشته سرقت از تأسیسات و پست‌های شبکه توزیع برق افزایش یافته به‌طوری که روزانه شاهد سرقت از پست‌های برق هستیم. حسین حسن پور اظهار داشت:  این سرقت‌ها علاوه بر تحمیل […]

مربیان شنای جزیره کیش در اردوی تیم ملی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران آب و خدمات احسان رحمانپور و امیرداوود درگاهی مربیان شنای جزیره کیش با دعوت رسمی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به اردوی آماده سازی تیم های ملی شنا و واترپلوی کشورمان دعوت شدند. بنابراین گزارش، این اردو از ۱۹ تا ۳۰ […]

۴۰ روز بدون کرونا در کیش

رییس مرکز بهداشت کیش گفت: از ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری تاکنون هیچ مورد ابتلایی به ویروس کرونا در این جزیره گزارش نشده است.

جنجالی‌های دربی مدرک مربیگری درجه A را در کیش گرفتند

دو بازیکن اسبق پرسپوليس و استقلال موفق به پشت سر گذاشتن دوره مربیگری درجه A شدند.

کشف ۴ تن ماهی صید غیرمجاز در کیش

فرمانده ناوگروه شناوری پایگاه دریابانی کیش از توقیف 1 فروند لنج و کشف 4 تن ماهی صید غیرمجاز در آب‌های جزیره کیش خبر داد.

سخنان عجیب مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در یک گفتگوی تلویزیونی

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: انتخاب مدیر آموزش و پرورش و معرفی به وزیر براساس تفاهم نامه به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش واگذار شده است. این در حالی است که بندالف ماده 65 قانون احکام دائمی توسعه ای کشور تصریح دارد: مدیران سازمان های منطقه آزاد به نمایندگی از طرف دولت، بالاترین مقام منطقه محسوب می شوند و همه وظایف و اختیارات و مسئولیت های دستگاه های اجرایی دولتی مستقر دراین مناطق به استثنای نهادهای دفاعی و امنیتی به عهده آنان است.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش