روز: 3 شهریور 1402
مطالبه قانونی و پاسخگویی مسئولین حق مردم کیش و کیشوندان هست

در نشسته رسانه ای پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش با نماینده قرارگاه گشت ارشاد مدیران کیش در هفته دولت، وی اعلام داشت مردم کیش باید بدانند که چرا در یک اداره و نهاد کم کاری می شود. چرا ترک فعل صورت می گیرد، چرا مشکلات برطرف نمیشود. حق قانونی مردم است که مسئولین جزیره کیش […]

جذب سرمایه‌گذار خارجی در مناطق آزاد، یک جک رسانه‌ای دردآور است

علی بیگری کارشناس مسائل اقتصادی به تشریح ملزومات جهانی شدن اقتصاد پرداخت و با تاکید بر ضرورت وجود زیرساخت‌های عمرانی، قانونی، سرمایه‌گذاری؛ نقدی بر نوع مدیریت در مناطق آزاد و استراتژی‌های اتخاذ شده از سوی مسئولین دبیرخانه و سازمان‌های مناطق آزاد نمود و ادامه روند فعلی را بدون دستاورد دانست. وی در پاسخ به این […]

خبرنگاران وجدان بیدار جامعه هستند

امام جمعه اهل سنت کیش با اشاره به نقش مهم رسانه در توسعه گفت: رسانه با نقش آفرینی مهم در سلامت فکری و فرهنگی جامعه، مسیر توسعه را هموار می‌کنند.

وزیر اقتصاد ارمنستان: با خانواده برای تفریح به کیش می‌آیم

واهان کروبیان در نخستین روز از نمایشگاه " ایروان اکسپو" با حضوردرغرفه سازمان منطقه آزاد کیش ظرفیت های این منطقه را بسیار مطلوب عنوان کرد.

تعامل شورای شهر کیش با شرکت عمران، آب و خدمات ضامن تحقق مطالبات مردمی و رفاه بیشتر شهروندان

رییس شورای شهر کیش، هم افزایی و ارتباط موثر شورای شهر با شرکت عمران، آب و خدمات در جهت انتقال سریع نظرات شهروندان را زمینه ساز تحقق مطالبات شهروندی و حل مشکلات حوزه شهری دانست.

نرخ چندین برابری انشعابات آب و برق نسبت به سرزمین اصلی و عدم واگذاری آن به نرخ مصوب

تعدادی از کارآفرینان، سرمایه گذاران و سازندگان کیش در نامه ای خطاب به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش خواستار انجام وظایف حاکمیتی آن سازمان و افزایش نظارت بر عملکرد شرکت آب و برق کیش شدند. در این نامه که به امضا تعداد زیادی از فعالان اقتصادی رسیده است، آمده:

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش