روز: 5 شهریور 1402
یک حکمرانی عالمانه باید مبتنی بر ظرفیت ها باشد

سرپرست فدراسیون ورزش های دریایی ساحلی گفت: یک حکمرانی عالمانه و خوب می تواند مبتنی بر ظرفیت ها باشد و چه ظرفیتی بالاتر از دریا که به آن توجه نمی شود.

سارق مجتمع تفریحی در کمتر از سه ساعت دستگیر شد

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با اشاره به اشراف اطلاعاتی پلیس در جزیره گفت: سارق یکی‌ از مجتمع‌های تفریحی کیش در کمتر از سه ساعت دستگیر شد.

تغییر خط سیر مینی بوسرانی حدفاصل بازار عربها به منطقه میر مهنا ونوبنیاد

خط سیر مینی بوسرانی در مسیر پارک دلفین تا نوبنیاد یک مسیره شد

هدف ۷۰ درصد سفرها به جزیره کیش استفاده از دریا، تفریحات و ورزش های دریایی است

مدیرعامل جامعه کلوپداران جزیره کیش با اشاره به اینکه بخش مهمی از اقتصاد جزیره کیش به دریا و تفریحات دریایی وابسته است گفت: دریا، تفریحات و ورزش های دریایی امروزه دلیل 70 درصد از سفرهای گردشگران به کیش را تشکیل می دهد.

رئیسی به کیش می آید

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از افتتاح طرح ها و پروژه های حوزه های مختلف در جزیره کیش با حضور ریاست جمهور کشور پس از ایام اربعین و به مناسبت هفته دولت خبر داد.

آگهی مزایده اتومبیل

قوه قضاییه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور آگهی مزایده اتومبیل به موجب پرونده اجرایی کلاسه ۱۴۰۲۰۰۰۱۶ له خانم الهام صفری حسن باروق و علیه آقای ایرج یزدانی نوشنق فرزند فیض اله به استناد سند ازدواج شماره ۱۲۲۶۳ مورخ ۱۳۷۹/۸/۴ تنظیمی دفترخانه ازدواج شماره ۳ شهر اردبیل در قبال مبلغ ۲۸/۴۸۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت وصول بخشی […]

کیش میزبان رویدادهای مهم فوتبال در نیمه دوم سال جاری

جزیره کیش میزبان رویدادهای مهم فوتبال در نیمه دوم سال جاری خواهد بود.

افتتاح آکادمی فوتبال دو زبانه حرفه ای در جزیره کیش

دومین آکادمی فوتبال حرفه ای دو زبانه آندرانیک تیموریان در جزیره کیش افتتاح شد.

تونل‌باد مدرن میکامال شرایط میزبانی از مسابقات بین‌المللی را دارد

«اریک اوسمانیس» مربی بین المللی تونل باد (Wind Tunnel) که آموزش بازیگرانی همچون «هنری کویل» در نقش سوپرمن و «تام کروز» در سری فیلم‌های ماموریت غیرممکن را برعهده داشته، به منظور تدریس در دوره پیشرفته مربیگری «تونل باد» به کیش سفر کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش