روز: 18 شهریور 1402
بررسی نقش مناطق آزاد در رشد و توسعه اقتصادی کشور در دانشگاه شریف

سیزدهمین نشست کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی و هشتاد و پنجمین رویداد سیاستی شریف با همکاری اندیشکده صنعت و توسعه پایدار برگزار می‌شود.

برگزاری اردوی دو میدانی کاران تیم ملی ایران در جزیره کیش

ملی پوشان دوی سرعت کشورمان اردوی آماده سازی خود را برای شرکت در المپیک آسیایی چین در کیش برپا کردند.

سرمایه گذار بزرگ چینی برای حضور در کیش اعلام آمادگی کرد

«لی» سرمایه گذار بزرگ چینی که در حوزه هوشمند سازی شهری سابقه درخشانی دارد و هم اکنون مدیریت شرکت itis را عهده دار است، برای حضور در جزیره «کیش» اعلام آمادگی کرد.

اعلام ساعات کاری بانکها و موسسات مالی و اعتباری در کیش

با اتمام تاریخ مصوبه هیئت وزیران در خصوص تغییر ساعت کاری ادارات و نهادهای دولتی جهت مصرف بهینه برق، ساعات کاری جزیره کیش به روال گذشته بازگشت.

با ادامه روند فعلی، به‌زودی باید به فکر اعلام تعطیلی مناطق آزاد کشور باشیم

احسان بایرامی فعال اقتصادی و یکی از تولیدکنندگان منطقه آزاد ارس، از چالش‌ها و مصائب بی‌پایان سرمایه‌گذاران و فعالین اقتصادی در مناطق آزاد سخن گفت. وی تاکید کرد: ابتدا باید بررسی کرد که فعالین اقتصادی چرا مناطق آزاد را برای سرمایه‌گذاری و فعالیت انتخاب کردند. طبیعتا دلیل آن، وجود دو مزیت عمده در مناطق آزاد […]

فعالیت سرمایه گذاران را بسیار راحت کرده ایم و هیچ مشکلی از نظر اقتصادی، اداری و اجرایی نخواهند داشت

دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی در نشست خبری که با حضور خبرنگاران رسانه های کشور چین در حاشیه برگزاری بیست و سومین نمایشگاه سرمایه گذاری و تجارت (CIFIT) برگزار شد، گفت: در آینده نزدیک اقتصادهای نوظهور اقتصاد جدید جهانی را ایجاد خواهند کرد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش