روز: 29 شهریور 1402
اظهار خوشحالی از ایجاد زیستگاه مصنوعی آبزیان در کیش

محسن نقاشی، دبیر فدراسیون تشکل های صنایع غذایی کشاورزی ایران در گفتگو با رادیو اقتصاد به موضوع زیستگاه های مصنوعی آبزیان در کیش اشاره کرده و در این رابطه اظهار خوشحالی کرد. وی گفت: امید داریم آقای نیکبخت وزیر محترم کشاورزی با توجه به سابقه ای که در بحث کشاورزی دارند به تشکل ها کمک […]

جانشین پایگاه دریابانی کیش منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، بنا به پیشنهاد فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با تایید حکم انتصاب توسط فرماندهی مرزبانی فراجا سرهنگ”فرهاد حسنوند” به سمت جانشین پایگاه دریابانی کیش منصوب گردید. وی از سال ۱۳۹۸ در سمت معاون تربیت و آموزش پلیس کیش فعالیت داشته است.

حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد در نمایشگاه مالزی منتفی شد؟

درحالی دبیر شورای عالی مناطق آزاد از حضور در نمایشگاه‌های خارجی برای معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری مناطق آزاد خبر داده که حضور وی در نمایشگاه صباح مالزی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

یسنا پور ماهانی و رویا داودیان از کیش راهی هانگژو می شوند

یسنا پور ماهانی کماندار و رویا داودیان کبدی کار ملی پوش کشورمان از جزیره کیش خود را برای شرکت در المپیک آسیایی چین آماده می کنند.

ادامه‌دار بودن ممنوعیت پروازهای چارتری در فصل پاییز

بازرس انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: یک شرکت هواپیمایی در آینده نزدیک ۱۲ فروند هواپیمای مسافربری جدید را وارد ناوگان هوایی کشور خواهد کرد.

توقیف خودروی هیوندا متخلف با ۶۶ میلیون ریال خلافی در کیش

رئیس پلیس راهور کیش از توقیف یک دستگاه خودروی سواری هیوندا النترا متخلف با 66 میلیون ریالی خلافی در این جزیره خبر داد.

گزارش تصویری از جشن شکوفه ها در کیش / عکس از نسرین فائق

همزمان با نخستین روزهای ماه ربیع الاول جشنواره قیس با هدف معرفی غذاهای محلی، بومی و دست‌سازه‌های بانوان فعال جزیره کیش برگزار شد.

آماده سازی مدرسه هندورابی در آستانه سال جدید تحصیلی

در آستانه سال تحصیلی با انتقال تجهیزات تازه آموزشی و ایجاد زمین چمن مصنوعی در مدرسه هندورابی ، امکانات مناسبی برای دانش آموزان این جزیره فراهم شد.

اجرای مصوبه تک مسیره شدن خط سیر مینی بوسرانی در مسیر پارک دلفین تا نوبنیاد یک منتظر تشکیل جلسه شورای ترافیک

با گذشت بیش از ۲۰ روز از انتشار خبر تک مسیره شدن خط سیر مینی بوسرانی در مسیر پارک دلفین تا نوبنیاد یک و عدم اجرایی شدن آن، خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش پیگیر چرایی آن شد و طبق اعلام مهدی جهانی، مدیر حمل و نقل عمومی کیش اجرا شدن این مصوبه نیاز به […]

سازه فرسوده اسکله تفریحی کیش در انتظار تعیین پیمانکار برای بهسازی

اسکله تفریحی کیش پس از وعده مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش از تیر سال گذشته تاکنون چشم انتظار تعیین پیمانکار و آغاز عملیات ترمیم و بهسازی است.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش