روز: 15 آبان 1402
اردوی ۲۰ روزه تیم ملی فوتبال ساحلی در کیش برای حضور در جام جهانی

علی نادری، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی درمورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان، اظهار داشت: در حال آماده سازی برای حضور در جام جهانی هستیم که اواخر بهمن در دبی برگزار می‌شود‌. برنامه‌هایی را تدوین کرده و اردوهایی را پیش‌بینی کرده‌ایم‌. دومین مرحله اردوی ما است و قرار است پس از برگزاری ۲ […]

به داووس غرب آسیا خوش آمدید

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در دهمین نمایشکاه بین المللی، بورس، بانک، بیمه، خصوصی سازی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری به نقش مهم این رویداد اشاره کرد و گفت: در آینده نزدیک "کیش اینوکس" به مجمع اقتصادی غرب آسیا ارتقاء خواهد یافت.

خسارت سنگین به توربین‌های تولید برق کیش/ حریق اطفا شد

معاون تولید برق شرکت آب و برق کیش با بیان اینکه در پی تصادف یک دستگاه جرثقیل با تیر برق در کیش خسارت سنگینی به توربین شماره یک وارد شده است، گفت: این توربین وظیفه تولید بخار در واحدهای آب شیرین کن جزیره را داشت.

پروازهای رشت به کیش و رشت به بندرعباس مجددا برقرار شد

مدیرکل فرودگاه گیلان از برقراری دوباره پروازهای رشت -کیش و رشت- بندرعباس از فردوگاه بین المللی سردار جنگل رشت خبر داد.

دیدار مردمی فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش در سامانه ۱۹۷

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش به همراه معاونان و رؤساي پليس‌هاي تخصصي ضمن حضور در دفتر نظارت همگاني ۱۹۷ به صورت حضوری به مشكلات انتظامي کیشوندان و گردشگران رسيدگي خواهند کرد.

تشدید فعالیت های نظارتی مدیریت حمل و نقل عمومی کیش در جهت بهبود کیفی خدمات

با هدف تسهیل ارتباط شهروندان با مدیریت حمل و نقل عمومی سه ایستگاه ارائه خدمات و دریافت و تحویل اشیای گمشده در نقاط مختلف شهری فعال می شود.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش