روز: 27 آبان 1402
قرار گرفتن ماراتن کیش در تقویم عمومی فدراسیون جهانی دو و میدانی

برای اولین بار در کشور توسط نماینده فدراسیون جهانی دو و میدانی مسیر و مشخصات فنی مسابقه ماراتن بررسی و با درجه A تایید و در لیست تقویم عمومی فدراسیون قرار گرفت.

عرضه کالاهای ایرانی با برندهای غیر ایرانی در بازارهای جهانی

عضو هیات مدیره اتاق بازرگانی ایران و امارات گفت: سرمایه‌گذاری امارات در مناطق آزاد ایران زمانی ممکن است که شرایط ایده‌آل‌تر از اکنون باشد و برای این امر لازم است ایران ابتدا از تحریم‌ها خارج شود.

امضای تفاهم نامه برای برگزاری ١٠٠ روزه مسابقات تنیس در کیش

بر اساس تفاهم نامه ای که میان فدراسیون تنیس و سازمان منطقه آزاد کیش امضا شد، این جزیره به مدت ١٠٠ روز محل برگزاری مسابقات داخلی و بین المللی تنیس خواهد بود.

با شتاب فراوان سرپرست جدید پردیس بین‌الملل کیش دانشگاه شریف منصوب شد

رضا یوسفی، عضو هیئت‌علمی به عنوان سرپرست جدید پردیس بین‌الملل کیش دانشگاه شریف و جایگزین علی سلک غفاری منصوب شد.

پیام تبریک رئیس مرکز بهداشت کیش به مناسبت روز پرستار

مهندس اسدالله احمدی، سرپرست مرکز بهداشت کیش در پیامی ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

راه حل جلوگیری از سقوط اقتصاد ایران

یک اقتصاددان گفت: بررسی‌های زیادی که در سال‌های گذشته انجام دادیم نشان داده راه‌حل این است که یک عدد ثابتی از درآمد نفت وارد بودجه دولت شود. مثلا ۲۰ میلیارد دلار سالانه از درآمد نفتی به دولت داده شود. فارغ از اینکه قیمت نفت چقدر است و این همواره ثابت بماند.

معرفی نفرات برتر ماراتن بزرگ کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، معاون ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این تورنمنت در ۲ بخش آقایان و بانوان برگزار شد، اظهار کرد: شرکت کنندگان در ۲ بخش ۴۲ کیلومتر دور جزیره و ۱۵ کیلومتر به رقابت پرداختند. «عزیزاله فرضی […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش