روز: 29 آبان 1402
بیمارستان کیش شعبه منتخب وزارت بهداشت برای توزیع داروی بیماری های خاص

داروخانه بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش، به عنوان داروخانه منتخب، تائیدیه های لازم در راستای توزیع داروهای بیماری های خاص را به خود اختصاص داد.

صنعت گردشگری چاه نفت آینده کشورهای جهان است

در روزگار پیش از انقلاب و با خریدن کشتی های تفریحی"رافائل" و "میکل آنژ" از ایتالیا قرار بود وزیران و دست اندر کاران دولت امیرعباس هویدا نخست وزیر پیشین، دست از آبادانی بیشتر شمال سرسبز بردارند و در جنوب بندرهای نخودی رنگی چون بوشهر را از اندوه جانکاهی که حتا در درازنای تاریخ جگر فایز دشتستانی را نیز سوزاند به گلستان سعدی شیراز تبدیل کنند.

شینگن خلیج فارس / طرح ویزای مشترک ۶ کشور عربی / اجرا از سال آینده

این ویزای مشترک شامل 6 کشور "کویت، عربستان سعودی، بحرین، قطر، امارات و عمان" می شود.

پایان عملیات لایروبی بندر چارک و رسیدن به عمق ۷ متر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، عزت‌الله محمدی عصر یکشنبه ۲۸ آبان در مصاحبه با خبرنگاران از پایان یافتن عملیات لایروبی در بندر چارک و امکان پهلوگیری شناورهایی با ظرفیت ۵ هزار تن در این بندر خبر داد. وی ادامه داد: […]

قیمت بلیت پروازهای خارجی افزایش می‌یابد/ سفرهای زیارتی مستثنی شد

نمایندگان مجلس به وزارت راه و شهرسازی اجازه دادند از مسافران پروازهای خارجی معادل ۱۰ یورو به ازای هر مسافر به صورت جداگانه دریافت و به حساب مربوط در خزانه‌داری کل واریز کند.

دریافت مجوز مرز دریایی بندر چارک

سازمان منطقه آزاد کیش با ایجاد و تکمیل زیرساخت های بندر چارک موفق به دریافت مجوز مرز دریایی از سوی کارگروه ویژه مرز دریایی استان هرمزگان برای این بندر شد.

ایران تنها کشور ساحلی و دریایی جهان است که فدراسیون بادبانی نداشت

عضو هیات رئیسه فدراسیون بادبانی از تشکیل و فعالیت این رشته حمایت کرد و گفت: ایران تنها کشوری بود که با وجود داشتن ساحل و دریا فدراسیون بادبانی نداشت.

حذف نماینده کیش در مرحله اول جام حذفی فوتبال کشور

تیم فوتبال اتحاد سفین کیش در مرحله اول جام حذفی کشور با شکست سنگین مقابل نماینده کهگیلویه وبویراحمد از رقابت‌ها حذف شد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش