روز: 30 آبان 1402
قالیباف: هیچ هواپیمای خارجی نمی‌تواند در خطوط داخلی پرواز کند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ هواپیمای خارجی در داخل کشور بیش از ۶۰ ساعت نمی‌تواند باقی بماند لذا پرواز آنها در خطوط داخلی غیر ممکن است.

اجرای نمایش « چیزهایی که پشت در سردخانه جا می ماند» از کیش در نخستین روز سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان

نمایش « چیزهایی که پشت در سردخانه جا می ماند» به نویسندگی محسن زمانی و کارگردانی مهتاب تبریزی از جزیره کیش است به عنوان سومین نمایش صحنه ای در نخستین روز جشنواره، در فرهنگسرای طوبی به روی صحنه رفت.

پنج پرواز فرود آمده در شیراز به «کیش» بازگشت

 مدیرکل فرودگاه بین المللی کیش گفت: پنج پروازی که به دلیل شرایط جوی نامساعد به جای فرودگاه کیش در فرودگاه شیراز به زمین نشسته بودند، در سلامت کامل در فرودگاه کیش فرود آمدند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش «نصراله زمانی» در گفت و گو با  ایرنا در رابطه با این اتفاق، اظهار کرد: حوالی […]

برنامه‌هایی را برای ارزان‌تر کردن سفر  به کیش و قشم دنبال می‌کنیم

دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور گفت: برنامه‌هایی را برای ارزان‌تر کردن سفر دنبال می‌کنیم. به‌طور مثال برنامه‌‌ای داریم به نام «ماه عسل» که شامل تخفیف سفر و اقامت در مناطق آزاد برای زوج‌هایی است که به‌تازگی ازدواج کرده‌اند. این برنامه کم‌وبیش در حال اجراست، ولی پیگیر این هستیم آن را توسعه دهیم.

شرایط جوی نامساعد پنج پرواز کیش را در شیراز به زمین نشاند

پنج پرواز به مقصد کیش امروز به دلیل نامساعد بودن شرایط آب و هوا در فرودگاه شهید دستعیب شیراز به زمین نشستند.

دامنه تغییرات به مدیران ارشد دانشگاه صنعتی شریف رسید

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پردیس کیش دانشگاه شریف همچنان قربانی می گیرد. سخنگوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از انتصاب سرپرست جدید دانشگاه صنعتی شریف خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش